קבלת שבת עם איילת ואבי אובלס מ"דרך הקול"

צ'אנדרה יוגה שמחה לארח את איילת ואבי אובלס מסטודיו "דרך הקול" לקבלת שבת

כבר שנים שנערכת בצ'אנדרה יוגה קבלת שבת אשר מטרתה היא לחבר אותנו חזרה לקהילה שסביבנו ומתוך כך גם לעצמנו. דרך פרשת השבוע, שירי תפילה של שבת והדלקת הנרות אנו מוזמנים להירגע לתוך התדר המיוחד שיום השבת מכוון אליו.

בערב שישי ה 13/11 בשעה 20:00 נפגש בצ'אנדרה יוגה לקבל את השבת יחד עם הזוג המיוחד, איילת ואבי אובלס. מדי חודש, אילת ואבי פותחים את הסטודיו שלהם, "דרך הקול" לקהל הרחב לקבל יחד את השבת ובכך משמרים מסורת ארוכת שנים. המכנה המשותף לכל המשתתפים הוא הרצון לשמוח, חדוות השירה ואהבת האדם. אנו שמחים להזמין את חברי צ'אנדרה יוגה להכיר את איילת ואבי פה אצלנו במרכז בקבלת שבת שתחזיר אותנו להיות יחד עם אהובנו ועם עצמנו והכל מתוך השירה. כמו כן אתם מוזמנים להביא איתכם כלי נגינה ואף שיר נחמד שהייתם רוצים להעיז ולשיר…

6

איילת

שנים של ניסוי וטעייה, מחקר וגילוי עצמי דרך הקמת תיאטרון מוסיקלי לילדים, לימודים באקדמיה למוסיקה באוניברסיטה העברית בירושלים, תרגול ממושך של יוגה, צ'י גונג, טאי צ'י וקונג פו, למידה וחקירה של תורות היהדות והמזרח, הובילו את איילת לפיתוח דרך ייחודית הנקראת "דרך הקול".

את "דרך הקול" היא זוכה ללמד ולהעניק ליחידים וקבוצות, מסגרות חינוך, תרבות ואמנות רבות, חברות ואירגונים, קהילות שונות ברחבי הארץ והעולם מזה 20 שנה. ב"דרך הקול" אילת משלבת פיתוח קול, יוגה, וצ'י קונג, עם אלמנטים ויסודות של תורות מזרחיות קדומות ומקורות מהיהדות.

אבי

מזה 9 שנים אבי מלמד יוגה בשיטת "איינגר" אותה הוא מתרגל כבר 14 שנים. באורך רוח ובאהבה מעורר את תלמידיו להקשיב ולהכניס מודעות ותבונה לאברי הגוף עד לרמת התא, למתוח, ליישר ולהגמיש את הגוף והתודעה ולחזק את ההתבוננות בקשר שבין הגוף והנפש.

לקריאה נוספת על מפעל חייהם של איילת ואבי כנסו לאתר שלהם.

לפרטים נוספים צרו קשר.

במקום יהיה כיבוד קל מאוד כך שמומלץ לאכול לפני או אחרי קבלת השבת

כיף יהיה ללבוש לבן אבל לא חובה…