מערכת השעות

ניתן לגלול את מערכת השעות ימינה, שמאלה, למעלה ולמטה

ראשוןשנישלישירביעיחמישישישישבת

לינק-לשיעורי הזום

השיעורים מתקיימים בסטודיו ובזום.

לינק- לשיעורי הזום
השיעורים מתקיימים בסטודיו ובזום.



לינק- לשיעורי הזום
השיעורים מתקיימים בסטודיו ובזום.

לינק-לשיעורי הזום

השיעורים מתקיימים בסטודיו ובזום.

לינק-לשיעורי הזום

השיעורים מתקיימים בסטודיו ובזום.
7:30-8:45
איינגר
כל הרמות
יונתן קדם
8:30-10:00
אשטנגה
כל הרמות
רון יעיש רחלי מחליפה
7:30-8:45
איינגר
כל הרמות
ליאור הררי
8:30-9:45
אינטגרטיבי (איינגר)
כל הרמות
רונה אור
7:30-8:45
ויניאסה
כל הרמות
ליטל תייר
7:30-8:45
איינגר
כל הרמות
ורד רוזנבלט חדש!
9:00-10:30
כל הרמות
אינטגרטיבי

רונה אור
9:00-10:30
אינטגרטיבי (איינגר)
כל הרמות
רונה אור
10:15-11:45
איינגר
כל הרמות
ליאור הררי
9:00-10:20
ויניאסה
כל הרמות
טלי להט
10:15-11:45
אינטגרטיבי (איינגר)
כל הרמות
ורד רוזנבלט
9:00-10:30
אשטנגה
סדרה 2
רון יעיש רחלי מחליפה
9:00-10:30
אשטנגה
כל הרמות
יורם עידן
11:00-12:15
מתקדמים
ויניאסה
טל מגור
10:45-12:15 
ויג'נאנה
כל הרמות
יובל ברעם
12:00-13:30
ויניאסה
כל הרמות
לאה הוצלר
10:45-12:15
ויניאסה
כל הרמות
מיכל וינטפלד
10:45-12:00
ויניאסה
כל הרמות
מור לוי
10:45-12:15
איינגר
כל הרמות
ליאור הררי
15:00-16:30
ויג'נאנה
כל הרמות
דנה פנטנוביץ
12:30-13:50
ויניאסה
כל הרמות
מיכל וינטפלד
16:00-17:25
ין יוגה
כל הרמות
ליטל תייר
17:00-18:30
אשטנגה
כל הרמות
רון יעיש נגה מחליפה (ויניאסה)
17:00-18:20
ויניאסה
כל הרמות
מור לוי
17:00-18:30
איינגר
כל הרמות
ליאור הררי
17:00-18:20
ויניאסה
כל הרמות
מיכל וינטפלד
17:00-18:20
ויניאסה
כל הרמות
טלי להט
14:00-15:30
ויניאסה
כל הרמות
נטע גרינולד
17:40-19:00
ויניאסה
כל הרמות
טלי להט
18:45-20:15
ויניאסה
כל הרמות
לאה הוצלר
18:30-20:00
ויניאסה
כל הרמות
נטע גרינולד שיעור חדש!
18:45-20:00
ויניאסה
מתקדמים
מור לוי
18:30-20:00
איינגר
כל הרמות
עטר רבינא
18:45-20:15
אשטנגה
כל הרמות
רחלי מרקו
15:45-17:15
ויג'נאנה
כל הרמות
דנה פנטוביץ אור מחליפה
19:15-20:45
אשטנגה
כל הרמות
רחלי מרקו
20:30-21:45
ויניאסה
כל הרמות
נטע גרינולד
20:15-21:45
איינגר
כל הרמות
עטר רבינא
20:15-21:30
ויניאסה
כל הרמות
לאה הוצלר
20:15-21:45
ויניאסה
כל הרמות
רחלי מרקו