מערכת השעות

ניתן לגלול את מערכת השעות ימינה או שמאלה

ראשוןשנישלישירביעיחמישישישישבת

לינק- לייב צ'אנדרה- שידורים חיים
השיעורים מתקיימים גם בסטודיו וגם זום.

לינק- לייב צ'אנדרה- שידורים חיים
ערב חג סוכות- שיעורי בוקר כרגיל+ שיעור בשעה 16:00 עם אלית לפני החג

לינק- לייב צ'אנדרה- שידורים חיים להלן שיעורי החג: 9:00- רונה אור, 11:00- טל מגור, 17:00- מיכל וינטפלד 18:45- אלית בר שדה

לינק- לייב צ'אנדרה- שידורים חיים

השיעורים מתקיימים גם בסטודיו וגם זום.

לינק- לייב צ'אנדרה- שידורים חיים

השיעורים מתקיימים גם בסטודיו וגם זום.

לינק- לייב צ'אנדרה- שידורים חיים
השיעורים מתקיימים גם בסטודיו וגם זום.

לינק- לייב צ'אנדרה- שידורים חיים
השיעורים מתקיימים גם בסטודיו וגם זום.
7:30-8:45
איינגר
כל הרמות
יונתן קדם מגלי מחליפה
7:00-8:15
ויניאסה
כל הרמות
טלי להט
7:00-8:15
יוגה אינטגרטיבית
כל הרמות
עמית מור
07:00-08:15
ויניאסה
כל הרמות
נטע גרינולד
7:30-8:45
איינגר
כל הרמות
יונתן קדם מגלי מחליפה
09:00-10:30
יוגה כל הרמות
איינגר

רונה אור
9:00-10:30
יוגה אינטגרטיבית
כל הרמות
רונה אור
8:30-10:00
אשטנגה
כל הרמות
ענבר פורת
8:30-09:45
ויניאסה
כל הרמות
טל מגור
9:15-10:45
ויג'נאנה
כל הרמות
נעה נווה חדש!
9:00-10:30
אשטנגה
כל הרמות
ענבר פורת
9:00-10:30
אשטנגה
כל הרמות
אלית בר שדה
11:00-12:30
יוגה כל הרמות
ויניאסה
טל מגור
10:45-12:15
ויג'נאנה
כל הרמות
יובל ברעם
10:30-11:45
איינגר
כל הרמות
יונתן קדם עמית מור מחליפה
10:00-11:30
ויג'נאנה
כל הרמות
קרן סגל
11:00-12:30
יוגה אינטגרטיבית
כל הרמות
רעות כץ
11:00-12:30
ויניאסה
כל הרמות
מיכל וינטפלד
10:45-12:15
איינגר
כל הרמות
ליאור הררי איל ינוב מחליף
12:30-14:00
בקרוב שיעור חדש!
12:00-13:30
ויניאסה
כל הרמות
מיכל וינטפלד
12:30-14:00
אשטנגה
כל הרמות
יורם עידן
13:00-14:30
ויג'נאנה
כל הרמות
נעה נווה
12:30-13:45
ויניאסה
כל הרמות
נטע גרינולד
16:00-17:30
ויג'נאנה
כל הרמות
דפנה כץ
17:00-18:30
ויג'נאנה
כל הרמות
קרן סגל נועם דונסקי מחליף
17:00-18:30
אשטנגה
כל הרמות
אלית בר שדה שיעור אחרון לפני החג יחל ב- 16:00 במקום ב 17:00. חג שמח(:
17:00-18:30
איינגר
כל הרמות
ליאור הררי שיעורי החג: 9:00- רונה אור, 11:00- טל מגור, 17:00- מיכל וינטפלד 18:45- אלית בר שדה
17:00-18:30
ויניאסה
כל הרמות
מיכל וינטפלד
17:15-18:30
ויניאסה
כל הרמות
מור לוי נטע מחליפה.
14:00-15:45
ויג'נאנה
מתקדמים
קרן סגל
17:40-19:00
ויניאסה
כל הרמות
טלי להט
18:45-20:15
ויניאסה
מתקדמים
מיכל וינטפלד
18:45-20:15 
ויג'נאנה
כל הרמות
יובל ברעם
18:45-20:15
אשטנגה
כל הרמות
אלית בר שדה
18:45-20:15
איינגר
כל הרמות
רחל וילוז'ני רונה אור מחליפה
18:45-20:00
ויניאסה
כל הרמות
טלי להט
16:00-17:30
ויניאסה
כל הרמות
מיכל וינטפלד
19:15-20:45
אשטנגה
כל הרמות
רחל מרקו אלון דוד מחליף
20:30-21:45
ויניאסה
כל הרמות
נטע גרינולד
20:30-22:00
איינגר
כל הרמות
רחל וילוז'ני
20:30-21:45
ויניאסה
כל הרמות
מור לוי
20:30-21:45
ויניאסה
כל הרמות
טלי להט