"הסדרה השביעית"- זווית אחרת

סדנת יוגה עם אובי ליפשיץ

" הסדרה השביעית" הינה סידרת תרגול שהתפתחה וקיבלה את צורתה הסופית במהלך קורס המורים האחרון שהנחתי.ניכרות בה השפעות של טכניקות חיזוק רגליים מעולם ה"בוטו" ביפן וזוויות תנועה מעולם ה"יוגה הרוסית". הסדרה מורכבת מעבודת רגליים אינטנסיבית תוך פתיחות מפרקי האגן היוצרת איכויות של עמידות , מפתיחות בית חזה – וריאציות על תנוחות קלאסיות המבססות את איכויות הרוך בעבודה ומתרגולי נשימה המדגישים את הפן המדיטטיבי של התרגול . הסדרה דינאמית עם דגשים של דיוק בתנוחות וראיית הפרטים מהם מורכבת כל פעולה.

לפרטים נוספים צרו קשר.

2007 021  (Small)

בתחילת שנות העשרים לחיי למדתי "בוטו" ביפן, מאוחר יותר בעקבות פציעה נחשפתי לתורת הגוף של משה פלדנקרייז ולאחר מכן מצאתי ריפוי לנפש באמצעות הגוף ביוגה. התנועה הדיסהרמונית והמחפשת של ה"בוטו", תבניות התנועה ההתפתחותיות הטבעיות של שיטת פלדנקרייז,תרגולי הנשימה והתנוחות האנאורגניות ביוגה –כולם באים לכדי ביטוי בסדרות תרגולי היוגה איתן אני עובדת.

אני מדריכה מוסמכת בשיטתו של משה פלדנקרייז מזה 15 שנים ועוסקת בזה במקביל להדרכת יוגה.

מזה 4 שנים עוסקת בהוראת קורסים למורים ליוגה.

פגשתי מורים רבים בארץ ובעולם מכולם למדתי וכולם מקור להשראה בזיכרוני :גרהם נורת'פילד מאוסטרליה ("אשטנגה ויניאסה")ממנו למדתי דבקות והתמסרות, אנדריי לפה מקייב, אנדריי סידרסקי מקייב מהם למדתי על "חופש משיטה" ותרגול אינטואיטיבי שמקורו בשיטתיות , שנקנרינה ממייסור ,הודו ממנו למדתי תרגולי הנשימה ויונתן פישר מישראל ממנו למדתי על מחוייבות ועדינות.


הצטרפו לצ’אנדרה בפייסבוק
ובאינסטגרם