תנוחות הפוכות ופתיחות פאסיביות של החזה

סדנת יוגה בהוראת רחל וילוז'ני

פתיחה של המרחב הפנימי בחלל החזה מאפשרת חוויה אנרגטית מיוחדת במינה.
בסדנא נשתמש באביזרים על מנת לאפשר לגוף להיפתח באופן מלא בתנוחה. השימוש באביזרים יאפשר דיוק במנח הגוף ויהווה תמיכה אשר תאפשר נינוחות ושקט בתודעה.
ההתמסרות והשקט התודעתי המאפיינים את התנוחות הפאסיביות מועצם באפקט האנרגטי של כפיפות לאחור ומעניק חיבור רגשי אינטימי של המתרגל עם עצמו. תרגול כזה פותח את התודעה לחוויה של מרחב פנימי אינסופי המציף תחושות של שמחה ורוגע.

[slideshow=26]

 

שבת 11/7 18:00-21:00

120 ₪ למנויי צ'אנדרה ובתשלום מראש
150 ₪ לאורחים וביום הסדנה
הרשמה ותשלום מראש.

 על המורה – רחל וילוז'ני. מורה מוסמכת על פי שיטתו של ב.ק.ס.איינגאר.

לימדה וניהלה שנים רבות סטודיו פרטי ליוגה. כרגע מרכזת קורס מורים ליוגה במכללת רידמן. במהלך הקורס, תרגול וחקירה עמוקה של המתודיקה של תנוחות היוגה, העמקה בפילוסופיה של היוגה, תזונה וחרגול יוגה על פי עקרונות איורוודים, אנטומיה ופיסיולוגיה, התפתחות אישית דרך התרגול וטכניקות מדיטציה.

בהודו נחשפה לתרגול היוגה לראשונה. מאז 1992 מלמדת ומתרגלת יוגה בשיטת איינגאר. 1998 הוסמכה כמורה ע"י מוסד האם בפונה שבהודו. השתתפה בסדנאות יוגה רבות בארץ ובעולם ונחשפה למורים רבים. שהתה פעמיים למשך חודש במוסד האם שבפונה להשתלמות, שם למדה מפי איינגאר עצמו וכן מפי גיטה ופרשאנט איינגאר.

לצד תרגול היוגה מתרגלת מדיטציית ויפאסאנה. ב 1990 השתתפה לראשונה בקורס בן 30 יום במנזר צום – טונג שבתאילנד מאז השתתפה בקורסי מדיטציה רבים מטעם עמותת תובנה. ההתבוננות פנימה, בתודעה, בנשימה , בגוף, בחושים ובאנרגיה בזמן הישיבה במדיטציה ותרגול היוגה הם הדרך וההשראה לתרגול. דגש מיוחד בהוראה הוא על גמישות מחשבתית וזרימה תנועתית מובנת והרמונית של התנוחות.

את החקירה על חיבור בן גוף לנפש השלימה כמטפלת בתנועה. מטפלת בתנועה ובמחול מוסמכת ,אוניברסיטת חיפה . תואר שני בחינוך מיוחד במוקד לתראפיה באומנויות, אוניברסיטת חיפה. תואר ראשון בלימודים כלליים שם התמקדה בספרות ופילוסופיה מזרחית, אוניברסיטת תל – אביב.

רחל וליאור בן זוגה לחיים, מורה לקולנוע ותקשורת מגדלים יחד את ילדיהם בן ונועם.

התמונות באדיבות דודי מוסקוביץ הצלם ויוגה סטור בניהול יעל רודמן