קו-דיפדנדנסי: אומנות היחסים

ערב פתוח עם סאטיארטי פלוגיין (ארה"ב)
באירגון אושו ישראל וצ'אנדרה יוגה

31 למרץ, 20:00 כניסה 40 ש"ח

סאטיארטי פלוגיין (ארה"ב), אחד התרפיסטים הבכירים של המרכז הבינלאומי של אושו בפונה, הודו ומנחה סדנאות ביותר מ-10 ארצות ברחבי העולם, מגיע לישראל להנחיית סדנת "אומנות היחסים" בבית אורן.

התמזל מזלי להכיר אישית את אחד התראפיסטים הטובים שיצאו מהמרכז העולמי של אושו בפונה. בהשראת בן זוגי לקחתי לבדי את הסדנא "קו דיפנדנסי" וצללתי הנושא הבוער הזה שנקרא "מערכות יחסים". לא רק זוגיות. אני שמחה לארח פה את סאטיארטי לערב מבוא לסדנה המלאה שתתקיים בבית אורן.

satyarthi-gentle-2-small

מערכות יחסים הם אחד הדברים המורכבים בחיינו והקרובים לליבנו, לא נולדנו כשאנחנו יודעים איך לאהוב בתוך מערכת יחסים ואהבה הינה אומנות שאנחנו צריכים ללמוד.

דרך תרגילים וטכניקות מגוונות (כגון גשטאלט, מדיטציות מונחות, שיתוף וחשיפה, שחרור רגשי ועבודה צמודה עם המנחה) נגלים לעיננו השורשים של מצב התלות ההדדית בו כולנו נמצאים. אם במודע או אם לא במודע. אותה תלות היוצרת אכזבה, תסכול וקונפליקט שכולנו חווים פעמים כה רבות. אנחנו למדים על עצמנו ועל אחרים, על דפוסי ההתנהגות, ההרגלים, ההגנות, הצרכים והכמיהות שלנו במערכות יחסים.
במהלך הערב סאטיארטי ינחה אותנו למדיטציה ולאחריה יעביר הרצאה על מערכות יחסים בכלל ועל התיאוריה והמציאות שעומדת מאחורי שיטת העבודה של הקו-דיפנדנסי ועל איך שהיא עובדת. לאחר ההרצאה תהיה התנסות בתרגילים קצרים מתוך שיטת העבודה על מנת להמחיש בדרך חוויתית ולאחריהם יהיה זמן לשאלות ולתשובות.

במהלך הסדנא יינתנו כלים ספציפיים לפתירת קונפליקטים, קביעת גבולות, והבעת צרכינו בפשטות ובבהירות. הסדנא מתאימה ליחידים ולזוגות, לכל מי שנושא של מערכות יחסים מכל סוג שהוא מעסיקות אותו, ומאפשרת יצירת בסיס בריא לאהבה ולמערכות יחסים.

מעט על הסדנה:

הסדנה מתקיימת בבית אורן בין ה-2 ל-4 לאפריל
היא כוללת לינה ואירוח מלא.

את הפרטים המלאים על הסדנה תוכלו למצוא באתר הבית של אושו ישראל
ובטלפון: 052-8883040


הצטרפו לצ’אנדרה בפייסבוק
ובאינסטגרם