עץ היוגה

עץ היוגה – ספרו של ב.ק.ס.איינגאר
מסע פסיכולוגי בנתיבי היוגה הרוחניים למימוש עצמי

שיחה והתנסות בתובנות דרך הגוף
עם ד"ר אייל שפרוני, מתרגם הספר ומורה בכיר ליוגה
לכבוד השקת ספרו החשוב של איינגאר, עץ היוגה, בתרגום לעברית, נקיים ערב מיוחד, בהנחייתו של ד"ר אייל שפרוני, מתרגם הספר. המפגש יכלול התנסות והמחשה של אחדות מהתובנות המבוטאות בספר ושיחה עם אייל שפרוני.

בספרו עץ היוגה, העוסק בפסיכולוגיה של היוגה, מבטא ב.ק.ס.איינגאר את מחשבותיו והבנתו את הפילוסופיה היוגית, על סמך ניסיונו האישי לאורך עשרות השנים בהן הוא מתרגל וחוקר. הרעיונות העמוקים של מדע היוגה מוצגים ומומחשים בבהירות ובצורה מעשית ומקנים ערך רב למתרגלים מנוסים של יוגה וגם למתחילים שניגשים לנושא לראשונה.

"תשעים אחוז מאיתנו סובלים בדרך כלשהי, פיזית, מנטלית או רוחנית. מדע היוגה עוזר לנו לשמור את הגוף כמו מקדש, כך שיהיה נקי כמו הנשמה. הגוף הוא עצל, הנפש רוטטת והנשמה זוהרת. תרגול היוגה מפתח את הגוף לרמה של רטט הנפש, כך שהגוף והנפש, שנעשים שניהם רוטטים, נמשכים לכיוון האור של הנשמה." ב.ק.ס. איינגר.

ד"ר אייל שפרוני, הוא מורה ותיק ומוערך מאד ליוגה לפי שיטת איינגאר, שהחל את דרכו היוגית לפני כשלושים שנה. ב-1988 נסע לפונה שבהודו, מקום מושבו של מר איינגאר, שם השתלם והוסמך כמורה. מאז ועד היום הוא נוסע לשם אחת לשנתיים, לתקופה של כחודש ימים, כדי להעמיק את הידע וההתנסות בקרבתו של הסמכות החשובה ביותר בעולם בתחום היוגה.

ניתן יהיה לרכוש במקום את הספר במחיר מוזל.

עלות המפגש – 40 ₪ בהרשמה ותשלום מראש
ביום האירוע 50
ולמנויי צ'אנדרה 30 ₪

10/1/09 בשעה 19:30

נא לבוא בבגדים נוחים לתרגול קל


הצטרפו לצ’אנדרה בפייסבוק
ובאינסטגרם