108 ברכות מוסיקליות לשמש עם אלית בר שדה ויותם אגם 8/4/17

רגע לפני הסדר, הארוחה המשפחתית, החום והאהבה לצד השיקופים והשיפוט שלעיתים מופיעים בזמנים כאלו. מוזמנים להצטרף לתרגול מדיטטיבי, מנקה ומעורר של 108 ברכות לשמש בהנחיית אלית בר שדה ובליווי סט מוסיקה ייחודית שנוצר למען האירוע וינוגן בלייב על ידי היוצר והמוסיקאי יותם אגם.

 

המוסיקה תהווה נקודת המבט הפנימי שיילך עימנו, ייצב אותנו, ויניע אותנו בשקט, בעדנה ובקסם.

 

יותם, יוצר מוסיקלי, מפיק, מתרגל ומלמד אשטנגה יוגה. בהיותו מעורב בפרויקטים של סאונד ומוסיקה, התחיל לפתח סאונדסקייפ לתרגול, מציאת מרכז, פוקוס, וקצב באימון, תוך ניתוק מרעשי הסביבה האורבנית והתכנסות מדיטטיבית פנימה . עוסק רבות ביחסים של אסנות ומוסיקה, מעביר סדנאות בכל העולם ומחבר אנשים סביב יוגה ומוסיקה. בשנה האחרונה הינו חלק מצוות פסטיבל וונדרלאסט שמתקיים בארצות הברית וקנדה וחולק מזרן ורמקולים עם מורים ומתרגלים מדהימים. יותם יוצר מוסיקה אלקטרוניקה עדינה עם השפעות של מוסיקת עולם.

שרשרת 108 החזרות של הברכה לשמש מאפשרת מיקוד התודעה, ועל פי המסורת, התקרבות אל האור (השמש) הפנימית שלנו. בהתמסרות מוחלטת, אט אט תחושת הזמן נעלמת, ללא  מחשבה הגוף מתמקמם בתנוחות מעצמו, וישנה אפשרות לתרגול ללא מתרגל—אפשרות להתבוננות.

התרגול אינו משוייך לשיטה מסויימת או מצריך רמת כושר מסויימת! כולכם מוזמנים להתנסות בחוויה עוצמתית זו. בכל רגע ניתן לבצע עצירה למנוחה או להפסיק את התרגול הפיסי ולהמשיך לדמיין את התנועה החזרתית תוך כדי עמידה או ישיבה במדיטציה.

 

בסיום 108 הברכות, נבצע מתיחות עדינות של הגוף והרפייה (שוואסאנה).

עלות הסדנה- 70 ש"ח – לתלמידים מבבחוץ 50 ש"ח- לתלמידים מהסטודיו

8/4/2017

9:30-11:45

Save

Save