1/8- סדנת נשימות עם יובל בנטמן

Lotusסדנת rebirthing

 שבת 1.8  

14:30-17:30
שבת נשימה היא סדנה המוקדשת כולה לשחרור עמוק,
ריפוי, חיבור ללב ולבחירה חופשית.

heart_glow_frame_png__7__by_thea62237522-d5cpqos

פשוט לנשום - לוגו עם תמונה

 בסדנה חווייתית זו נפגוש את הנשימה ונפגוש את עצמו בתהליך של חיבור ומודעות. הנשימה שלנו שנקטעה עם השנים תתעורר מחדש לחיים וכך תתאפשר זרימה של אנרגיית ריפוי שתגיע לכל חלק בגופינו ובהווייתנו.
התהליך המובנה בסדנה משלב עבודת נשימה (ריברסינג), עבודה ביואנרגתית, שחרור מתחים דינמי, הילינג ועוד.
אתם מוזמנים להיכנס למרחב בטוח של הקשבה וריפוי, מרחב המאפשר תהליך משמעותי לכל אחת ואחד.
ריברסינג הוא תהליך מדהים ועוצמתי שמאפשר לנו לעקוף את השכל והמחשבות ולשחרר מטענים רגשיים שאנחנו מחזיקים ומונעים מאיתנו להתחבר אל האינטואיציה, אל תחושות הבטן, אל המצפן הפנימי או הקול הפנימי שעוזר לנו ומכוון אותנו במסע הזה שהוא החיים.
חישבו על עצמכם בתור תינוקות, מגיבים לסביבה מתוך אינסטינקט, מביעים רגשות בלי לסנן דבר, הנשימה מגיבה ומשתנה בהתאם למה שקורה בכל רגע ורגע. כולנו היינו כאלה, דינמיים, כנים, מחוברים למשהו ראשוני ואותנטי,כולנו חווינו ותיקשרנו את הרגשות שלנו בזמן אמת, עד שלמדנו לשלוט עליהם, להחזיק אותם בגוף, לעצור את הנשימה.
הפכנו להיות מחושבים מידיי, מתוכנתים מידיי, איבדנו את הספונטניות.
בשבת זו ניתן מקום לספונטניות ולחופש, ונביא ריפוי לכל אותם מקומות מוחזקים מידיי, שחוסמים את אנרגיית החיים מלנוע בקלילות וחופשיות.gold_stars_png_by_melissa_tm-d4h82ye

על המנחה:
יובל מנחה את הסדנה ברגישות ובנועם, מתוך אמונה עמוקה בתהליך ובנשימה. ליובל ניסיון רב בטיפול באנשים ובמהלך 7 השנים בהן הוא עוסק בטיפול רכש כלים מגוונים לריפוי ובמרכזם עבודת הנשימה (ריברסינג(. מנחה סדנה שבועית בסטודיו נעים ומטפל בקליניקה בתל אביב..

 

180845_10150135262408179_5784500_n


הצטרפו לצ’אנדרה בפייסבוק
ובאינסטגרם