5/9- ליום פתוח לקורס המורים עם רחל וילוז'ני

הנכם מוזמנים ליום פתוח לקראת קורס מורי יוגה עם רחל וילוז'ני ביום שבת ה- 5/9 בשעה 15:00 עד 17:30

ביום זה נתרגל יוגה עם רחל, ונקיים שיחה על הקורס מורים. הרשמה ליום הפתוח מראש בלבד! דרך הקבלה- 03-5464045

תאריכי הקורס : 12.11.15 – 23.6.16
ימי חמישי בין השעות 08:00-16:00

לפרטים והרשמה- 03-5464045

12876691567809

היקף שעות הלימוד בקורס: 194 שעות שעון / 260 שעות אקדמאיות

נושאי הלימוד בקורס

יוגה בגישת איינגאר – רחל וילוז'ני
מטרת הקורס להקנות יסודות להבנת המתודיקה של תנוחות היוגה דרך ניתוח מעמיק של תנוחות היוגה הבסיסיות על פי שיטת ב.ק.ס איינגאר. הקורס מתמקד: בניתוח מתודי של תנוחות היוגה, העמקה באימון האישי, בניית מערכי שיעור, דרכי הנחייה ומיומנויות הוראה, תיקון תנוחות, שימוש באביזרים ועבודה בזוגות.

יוגה בגישת הויניאסה – יונתן קדם
הקורס עוסק בבניית רצפים תנועתיים בסנכרון עם הנשימה על פי מסורת הויניאסה. הקורס עוסק ברקע הפילוסופי של תרגול היוגה. הקורס מקנה ידע מעמיק בפראניימה – תרגול ומתודיקה של תרגולי הנשימה היוגיים.

​איורוודה בעולם היוגה – גליה עזרן
הקורס מהווה מבוא לאיורוודה, רפואה הודית עתיקה. שילוב עקרונות מתורת האיורוודה ועקרונות לאורח חיים בריא בזיקה לעולם היוגה. חומר הלימוד כולל עקרונות להבנת האיורוודה, הכרת הטיפוסים וזיהוים, אורח חיים ותזונה איורוודים וכלים בסיסים ושימושים לטיפול בעזרת כלים פשוטים מעולם האיורוודה.

​פילוסופיה של היוגה – רונן פנקס
בחרנו להציג בקורס את הפילוסופיה של היוגה דרך שתי טקסטים מרכזיים. סוטרות היוגה של פטנג'לי.וקטעים נבחרים מתוך ה"בהגווד גיטא".. השיעורים כוללים קריאה מונחת בטקסטים וניתוח שלהם בהקשר לדרך החיים היוגית.

​תרגול יוגה שיעור נוסף במהלך שנת הלימודים​
כל סטודנט מחויב להשתתף באופן סדיר (פעם בשבוע לפחות) בשיעור יוגה נוסף בשיטת איינגאר במהלך שנת הלימודים. הפנמת המתודיקה של תנוחות היוגה היא תהליך הדרגתי הדורש זמן. רק באמצעות תרגול סדיר של עקרונות התנועה הנכונים בתנוחות לאורך השנה תהייה הפנמה שלהם. עלות השיעורים הנוספים אינה ממומנת בשכר הלימוד.

כל סטודנט מחויב להשתתף באופן סדיר (פעם בשבוע לפחות) בשיעור יוגה נוסף בשיטת איינגאר במהלך שנת הלימודים. הפנמת המתודיקה של תנוחות היוגה היא תהליך הדרגתי הדורש זמן. רק באמצעות תרגול סדיר של עקרונות התנועה הנכונים בתנוחות לאורך השנה תהייה הפנמה שלהם.  עלות השיעורים הנוספים אינה ממומנת בשכר הלימוד.

השעורים מועברים בקצב דינמי, תוך גיוון רב הן במבנה והן בתכנים. כל שעור בנוי ממארג תנוחות שונות המשולבות זו בזו ומכינות את הגוף לתרגול מתקדם יותר. כל "מנגינה" כזו יוצרת "ריקוד", המאפשר חוויות ותובנות עמוקות יותר של תנוחות היוגה השונות, במישור הפיזי, הרגשי והאנרגטי.​


התרגול פועל ברמה הפיזית על חיזוק והארכת השרירים, יציבה נכונה והרחבת טווח התנועה והנשימה. התרגול מתנהל תוך גמישות מחשבתית וזרימה תנועתית מובנת והרמונית של התנוחות. בתרגול מושם דגש מיוחד על נשימה כמוליכת תנועה ועל דיוק בהנחת הגוף בתנוחות.​


במישור הרגשי והאנרגטי מטרת השעורים לכוון את מודעות המתרגל אל הגוף וללמד אותו להקשיב פנימה באמצעות תרגול תנוחות היוגה. הקשבה זו יוצרת תהליך רגיעה מנטלי שמשלב ריכוז ומודעות. תהליך זה של מדיטציה בתנועה, פותח דלת אל חיבור אנרגטי בין הגוף לנפש.

מטלות:​

השתתפות בשיעור יוגה חיצוני נוסף

הגשת עבודה ובחינת סיום

IMG_5200


הצטרפו לצ’אנדרה בפייסבוק
ובאינסטגרם