סדנת יוגה נשית עם קרן הלרשטיין – אביטן

 יום שבת ה- 19/12 בין השעות  15:00-18:00 

סדנה עם קרן הלרשטיין – אביטן – יוגה נשית

שינוי – הוא הדבר הקבוע בחיי האישה. במהלך החודש עוברת אישה מעברים חדים ממצב אנרגטי אחד לשני, בהתאם לשינויים ההורמנליים. לשינויים האלו יש השפעה עצומה על המצב הפיזי, מצב הרוח של האישה, על היחסים שלה עם עצמה ועל יחסיה עם הסביבה.

בסדנה נלמד מהם השינויים ההורמונליים שעוברת האישה במהלך החודש, ואיך להתאים את התרגול אליהם. מה כדאי ורצוי לתרגל בכל שלב, וממה עדיף להימנע.

היוגה הנשית שמה דגש מרכזי על הנעה וחיזוק של רצפת האגן ועל ביסוסו כמרכז פנימי יציב, הן מבחינה פיזית והן מבחינה נפשית. בסדנה נלמד את העבודה עם רצפת האגן, נבין מדוע היא כה חשובה ליציבה וליציבות ואיך היא יכולה לסייע לנו בחיי היומיום, בתוך השינויים הרבים אותן אנו חוות.

הסדנה מתאימה לנשים בכל גיל ובכל מצב גופני, ומומלצת מאוד לנשים המתרגלות יוגה ורוצות להבין בעצמן איך לתרגל בצורה מיטיבה עבורן.

עלות הסדנה- 160 ש"ח להרשמה- 03-5464045

Decorative_Pink_Flower_PNG_Transparent_Ornament

על יוגה נשית:

יוגה נשית, משלבת את מסורת היוגה העתיקה עם ידע מדעי עדכני והבנת דרך הפעולה הייחודית של הגוף הנשי.

היוגה פותחה והתעצבה במשך שנים רבות ע"י גברים. אך כיום נשים מהוות את הרב המכריע של מתרגלות היוגה. ההבנה שאנחנו כנשים שונות מגברים מבחינה פיזית, מנטלית, רגשית ורוחנית, הביאה להולדתה והתפתחותה של היוגה הנשית. היוגה הנשית פותחה כאן בישראל עי" מירה ארצי-פדן וכיום מונה קהילה ענפה של מורות ומתרגלות.

בעידן שבו האישה מתבקשת או מבקשת לקחת על עצמה את כל התפקידים, לפתח קריירה ולגדל ילדיה, לצאת ולהגשים את עצמה וליצור בית חם אוהב ובטוח, להיות חזקה ועם זאת רכה ועוטפת. להיות מסעירה ומחדשת, אך גם יציבה ומכילה. להיות יפה, לאהוב את עצמה, לאהוב את קרוביה, לתפקד, לקדם, לארגן ולטפל…

בתוך כל אלו – מציעה היוגה הנשית אפשרות לעצור לרגע, להתבונן פנימה ולהתחבר את הקול הפנימי, להתאחד עם מרכז הווייתנו, ולפעול ממנו.

חוסר הקשבה וחוסר תשומת לב לעצמנו, למחזוריות שלנו, לצרכים שלנו, מביאה לחוסר איזון. חוסר איזון יכול להתבטא בדרכים רבות, כמו בעיות במחזור החודשי, כאבים, אי-איזון הורמונלי, ותסמינים ובעיות חמורות יותר. היוגה הנשית מעניקה לנשים הזדמנות לשפר את איכות חייהן, ולהקל על תסמינים שונים המלווים אותן בחיי היום יום.

אופי התרגול מותאם למחזוריות חיי האישה ולשינויים המתחוללים בגופה בתקופות שונות בחייה. התרגול משתנה בהתאם לשלב על פני המחזור חודשי, ובהתאם לתקופת החיים – נערות, פריון, הריון, לידה ואחרי לידה, גיל המעבר וכו.

התרגול הוא רך ומתבצע מתוך הקשבה פנימה והתאמת התנוחה לאישה המתרגלת, ועל כן מתאים לכל אישה באשר היא.

rural_beauties_women


הצטרפו לצ’אנדרה בפייסבוק
ובאינסטגרם