9/5 שישבת של ניקוי יוגי בבית אורן

Shanka prakshalana

הסדנה תתקיים ביום שישי ה 9/5 משעה 10:00 עד שבת ה 10/5 בשעה 14:00
בבית הארחה של בית אורן

יוגים חרוצים נוהגים לבצע את ניקוי המעיים הזה 4 פעמים בשנה, עם חילופי העונות.

Shanka prakshalana זהו ניקוי פשוט, קצר ונטול סכנות לניקוי המעי משאריות פסולת שלעתים נותרות שם במשך שנים רבות, בייחוד אם אתם נמנים על אוכלי הבשר או נהגתם לאכול מוצרים מן החי בעבר.

אז איך זה עובד?  ללא חוקנים, ללא עזרים חיצוניים – ניקוי מעיים מתבצע באמצעות שתיית מי מלח וסדרה של תרגילי פיתול פשוטים, שמעודדים את המעי להוצאת פסולת. הסדנה תחל מוקדם בבוקר כי יש לבצע את הניקוי על בטן ריקה. לאחר סיום הניקוי נגיש לכם את הארוחה הראשונה, ש"תרפד" חזרה את המעי. לאחר מנוחה והתחזקות נתפזר איש איש לביתו. הגוף שלכם ירגיש לאחר הניקוי כל כך נקי וזך, שלא תעלו על דעתכם להכניס לגופכם ולו פיסת ג'אנק מיותרת.  גם עור הפנים והאנרגיה הכללית ישתפרו! מי שיחוש בטוב לפני כן יוכל לעזוב. ניתן יהיה להישאר לנוח כמה שנדרש. הדגשים חשובים: לאחר הניקוי יש לשמור על דיאטה מסוימת למשך מספר ימים (לא משהו מחמיר מדי. רק הימנעות מתבלינים מסוימים, מזונות חריפים, בשר ועוד כמה דברים). תפריט מסודר יינתן לכל משתתף.

שימו לב כי הניקוי אינו מתאים לסובלים ממחלות מעיים דלקתיות (אולקוס, קרוהן, קוליטיס). ההשתתפות בניקוי כוללת שיחת טלפון מקדימה בה נברר האם ניתן להשתתף וכן פיקוח והשגחה בשבוע שלאחר מכן.

את הסדנה מנחות תמר עדי, מורה בכירה ליוגה וגליה עזרן – מרפאה איורוודית, מרצה בקמפוס ברושים.
לפרטים נוספים צרו קשר עם גליה 0523112718

faniפרטים נוספים יפורסמו בקרוב…


הצטרפו לצ’אנדרה בפייסבוק
ובאינסטגרם