שישה שיעורים חדשים במערכת, מפגש ויפאסנה וסדנת מתחילים

שבוע טוב

במוצ"ש האחרון התארח פה אייל שיפרוני לסדנת פראנאיאמה ותנוחות הפוכות. כולם יצאו עם חיוך עדין ומבט מזוגג ומיד שאלו מתי שוב… לי אישית היה לי עונג אמיתי לארח אצלי את אייל אשר אצלו אני מתרגלת ולומדת בקורס קדם מורים, ומהבוקר אני על ההדים של הקול, המבט, החיוך וההנחיה המיוחדת שלו.  אני מקווה לראותו אצלנו שוב. תודה לכל מי שטרח ובא (אפילו שתי מתרגלות מהערבה היו פה…)

ובמוצ"ש הקרוב:

05/02 מדיטציית ויפסאנה מבית "תובנה" עם רני עובדיה

מדיטציית תובנה (ויפאסנה) היא שיטה בת 2500 שנה של התבוננות ישירה ופשוטה בתהליכי גוף-נפש באמצעות תשומת לב מלאה ורגועה. מדיטציית תובנה מסייעת לנו להשתחרר מדפוסי חשיבה גורמי סבל ולפגוש באופן שלם יותר מצבים של עונג וכאב, עצבות ושמחה, פחד ותקווה המגיעים עם זרם החיים. כשאנו מתחברים לבהירות ולשקט הטבעיים שבעומקנו, חיינו מתברכים בנוכחות בריאה מיטיבה ויציבה בנסיבות חיים משתנות.

08/02 סדנת מתחילים עם אביגיל שסטצקי

סדנת המתחילים בצ'אנדרה יוגה נוצרה למען אלו המעוניינים ללמוד בסיס לתרגול הפיזי ולהכיר את שפת הגוף והרוח של עולם היוגה. בסדנא נתחיל מההתחלה ונבנה בהדרגה יסודות בהירים ויישימים לתרגול יוגה קבוצתי ואישי. נחקור את הקשר האינטימי בין נשימה לתנועה כחוט המקשר והמוביל את תרגול היוגה. נלמד את הבסיס האנטומי והתנועתי של תנוחות היוגה שיאפשר השתלבות בשיעורי יוגה עם מורים שונים בזרמים שונים. הסדנא תיתן דגש על פיתוח יכולות של קשב ואמון בתבונת הגוף ובמורה הפנימי הטמון בכל אחד מאיתנו.

12/02 סדנת טרי יוגה עם חן עין-הבר

טרי יוגה – אמנות הזרימה, כפי שפיתחה קלי ריי, יוגיני בעלת הכרה בינלאומית ומעיין השראה לאינספור מתרגלים בעולם. שיטה המאחדת נשימה ומודרה עם אסנה דינאמית ומתמדת על מנת ליצור זרימה מוגברת של פרנה. בסדנה הקרובה נתרגל סדרה מרמה 1. בה נתעכב על למידה של התנועה הייחודית לשיטה.
נקדיש זמן גם למדיטציה ולפרנאימה, כמו גם להרפיה עמוקה לרקע צלילים עילאיים.

19/02 בלוז הסוכר עם זהר צמח וילסון

יועץ הבריאות והתזונה זהר צמח וילסון יציג עבורנו גישה תזונתית שונה שאינה באה למחוק לנו את הטעם המתוק שבפה אלא לעשות קצת סדר בעולמנו התזונתי שיצא מאיזון בדורות האחרונים. יחדיו נראה כיצד אפשר לרדת מרכבת ההרים הפיזית והנפשית. אתם מוזמנים לבוא וללמוד אודות הסוכר ועל הקשר שבין אוכל ומצבי רוח בסדנה משעשעת ועשירה בידע שתעורר שינוי בחייכם.

26/02 מעגל שירה עם שמעון לב טהור

מעגל שירה מקודשת הינו מעגל שירה משותפת של מוסיקה מקודשת, שירת דבקות,‏ קטעי שירה ותפילה ממסורות שונות אשר מעוררים מצבי מודעות גבוהים, מאזנים ויוצרים הרמוניה בין גוף מיינד ורוח.

אירועים בפברואר

05/02 מדיטציית ויפסאנה מבית "תובנה" עם רני עובדיה
08/02 תחילת סדנת מתחילים עם אביגיל שסטצקי
12/02 סדנת טרי יוגה עם חן עין-הבר
19/02 בלוז הסוכר עם זהר צמח וילסון
26/02 מעגל שירה עם שמעון לב-טהור

הודעות חשובות לתלמידי המרכז:

1. שיעורים חדשים אצלנו במרכז:

שבת ב-17:00 עם יונתן קדם ואדם הראל ברוטציה. החל מ 19 לפברואר

ראשון ב 9:00 אשטנגה רמה 2 עם נעה ישראל החל מ 13 לפברואר (רמת השיעור תיקבע בהתאם לתלמידים שיגיעו לשיעורים)

שלישי ב 7:30 ויניאסה רמה 2 עם נעה ישראל החל מ 8 לפברואר   (רמת השיעור תיקבע בהתאם לתלמידים שיגיעו לשיעורים)

שלישי ב 9:15 אשטנגה רמה 1,2 עם ספיר גינסין החל מ 1 לפברואר

חמישי ב 9:15 ויניאסה רמה 2 עם תמר עדי החל מ 27 לינואר

שישי ב 8:00 אשטנגה יסודות עם ספיר גינסין (שיעור שעה ורבע, פתוח לחדשים)

2. החל מפברואר – אביגיל מחליפה את אסנת ימי חמישי ב-18:00

3.  שיעור בוקר חדש עם תמר

החל מ 27/1 תמר תלמד שיעור חדש בימי חמישי ב 9:15 ויניאסה רמה 1,2 (הרמה הסופית תקבע בהתאם למי שיגיע לשיעורים הללו, אך הם לא יהיו פתוחים למתרגלים חדשים). כמו כן, תמר מתחילה ללמד ברידמן למשך חודשיים והשיעורים שלה בימי רביעי ב-18:00 בין ה-19/01 ל-30/03 יועברו ע"י אביגיל שסטצקי.

4. דרושים

1. מנקה תמורת תירגול ליום שני בלילה.
2. עובד/ת בסטנדביי לפתיחה/ ניקיון/ רישום לשיעורים וסדנאות גם בסופ"ש
לפרטים צרו קשר

5. כרטיסי חנייה במחיר מוזל

ניתן להשיג אצלנו כרטיסי חניה לחניון הצמוד לבי"ח אסותא (רחוב ז'בוטינסקי) ב  15 ש"ח לשעתיים וחצי. בהגיעכם לחנייה אנא הצטיידו בכרטיס מראש.

6. השכרת הסטודיו לפי שעה:

אנו מציעים את הסטודיו להשכרה במגוון ימים ושעות כקליניקה או כחלל לסדנאות ולפעילויות שאינן רועשות או מלכלכות מדי. לפרטים צרו עמנו קשר

7. המלצה על שיעורים שאינם במערכת בזמן שהסטודיו מושכר

אני שמחה לספר שלושה שיעורים מקסימים אשר מתקיימים אצלנו במרכז בשעות שהמקום מושכר, אולי תרצו לנסות אותם:

שיעור עיצוב וחיזוק הגוף (כרגע יש רק נשים אך גם גברים מוזמנים בכיף) בימי רביעי 21:30-22:30

שיעור בלט יצירתי לילדות (גילאים 4-5) שני 16:30-17:15

שני השיעורים הם בהדרכת ריבי לייבה, רקדנית ובוגרת האקדמיה הגבוהה למוסיקה ולמחול ע"ש רובין בירושלים, בעלת תעודת הוראה ובעלת ניסיון של למעלה מ- 10 שנים בלימוד בלט בגיל הרך, ילדות ובוגרות.

ניתן להגיע לשיעור ניסיון וליצור קשר עם ריבי בכל שאלה 052-2-804764

קבוצת קרטה לילדים נפתחה בימים ראשון ורביעי בהדרכת מורה מקצועי ומנוסה, דגש על יציבה נכונה, תנועה, קורדינציה, שיפור יכולת קשב וריכוז, העלאת דימוי עצמי והגנה עצמית. לגילאי  5 ומעלה, בנים ובנות. צרו קשר עם איציק כהן 054-8054488

המלצה של תמר:

מזון ראשוני – קורס תזונה בראש פתוח

שנים חשבתי שאני אוכלת בריא עד שעברתי את הקורס הזה עם זהר לפני ארבע שנים, התהליך איתו עזר לי לחדד ולכוונן את הרגלי התזונה שלי וללמוד לקחת אחריות על מה נכנס לי לגוף. ממליצה בחום. כפי שלא כל שיטת יוגה מתאימה לכל מתרגל, כך הדבר גם בתזונה: המזון של אדם אחד עלול להיות רעל עבור אדם אחר. קורס התזונה עם זהר צמח וילסון מסייע בהקניית אורח חיים בריא להשגת מטרותיכם ובהתאם למי שאתם. הקורס נפתח פעמיים בשנה. הקורס הבא מתחיל בפברואר.

שיהיה חמים ונעים לכם השבוע

סעו בזהירות

אוהבתמר