24/7 יום פתוח עם התכוונות למען שלום וריפוי באזורנו

 

חברים יקרים,

מעגל – קהילה – סנגה. איך שלא נקרה לזה, כמורים ליוגה, אנו מגיבים למצב וברצוננו לשתף ולהזמין אתכם בכמה יוזמות והרהורים.

הארוע ביוזמת ארגון מורי היוגה בארץ-

תפילה משותפת לשלום – 24.7.14:

ביום חמישי הקרוב, 24 ביולי 2014, אנו מארגנים יוזמה מיוחדת של יוגה למען השלום ונשמח אם תצטרפו אלינו. 

בקצרה: קיום מפגשים פתוחים של יוגה ותנועה מודעת, מדיטציה, נשימה וכלים נוספים מעולם הרוח. יתקיימו מפגשים בארץ ובעולם, במרכזי יוגה ותחת כיפת השמיים.

לבעלי מרכזי היוגה ומרחבי התרגול: לפתוח לקהל הרחב שיעור אחד או יותר משיעורי הערב של יום חמישי.

למורים ומנחים: לארגן מפגשים תחת כיפת השמיים, בפארקים, בים, בככרות העיר.

רוצים להצטרף: אנא צרו קשר וציינו את שם המרכז ומיקומו, שעת השיעור הפתוח ושם המורה. אפשר לצרף קישור לאתר המרכז או לדף הפייסבוק. כנ"ל לגבי מורים ומנחים במפגשי החוץ. אנו נוסיף את הפרטים לרשימה של כל האירועים שמתקיימים.

בחירת הפרטים והניואנסים נשארים בידי כל מרכז ומורה. אפשר לפתוח את כל השיעורים באותו יום, או רק את שיעור אח"צ או הערב. לערוך תרגול מיוחד, או פשוט להעביר את השיעור המתוכנן ולהוסיף דגש על שלום וחמלה, ולהקדיש כמה דקות למדיטציה שקטה ולשליחת כוונה קולקטיבית לריפוי ושלום.

פרטי קשר: [email protected] FB: Nir S Haim 054-5577607

חזון ופירוט נוסף: אנו מבקשים להקדיש את יום חמישי הקרוב ליצירת פעימה של ריפוי קולקטיבי. אנו מתאחדים ומייחדים את התרגול למפגש של יצירת תדר של שלום, פיוס וריפוי, לכל האנשים בשאר הם.אל מול התלהטות האלימות והתגברות קולות השנאה והטירוף, אנו בוחרים ליצור מרחב של שקט, של אחדות שהיא מעבר למילים, מעבר לזהויות ודעות פוליטיות, נשימה ותנועה מודעת, הקשבה פנימית, וטיפוח הסבלנות והחמלה. זוהי הבעת עמדה והפגנה בלתי אלימה, גדולה ומהדהדת, התקהלות של אלפי אנשים ביחד, לא במקום פיזי, אלא בתודעה ובכוונה שמוקדשת לריפוי ולשינוי התדר של האלימות והחושך. המפגשים מתרחבים גם מעבר לתרגולי יוגה, יהיו מעגלי שירה, התכנסויות מדיטציה ומעגלי שיח ועוד יוזמות מרגשות.עזרה בהפקה ובהפצה: נשמח לכל עזרה ותמיכה. אנו פועלים מתוך שליחות ומבקשים ליצור אירוע שיהדהד ולנטוע זרעי שינוי ושלו