אפשר גם אחרת. שנה טובה ממרכז צ'אנדרה יוגה

קוראים יקרים
הערב אחגוג את החג עם עשרות אנשים ביער הפיות בבית אורן. אולי זה נשמע המוני ועמוס אבל דווקא החגים עם הקהילה של הרב אוהד אזרחי מהווים עבורי דרך נעימה ובהירה להתחבר למהות של חג עברי. להבין מנהגים וטקסים ולראות שאפשר גם אחרת. אפשר בלי הרבה אוכל, מתנות, חשבונות משפחתיים או גינונים מאולצים.
לראות את החג בפשטותו ובחכמתו ללא כחל וסרק.
אני מאחלת לכל מי שקורא אותי פה את מה שאני מאחלת לעצמי:

בריאות- רק מאז שאני אמא התחלתי להבין את הקלישאה זהו "העיקר הבריאות"… מוצאת את עצמי גם משתמשת בזה, מזכירה לעצמי בכל פעם שמשהו מערער אותי ש"העיקר הבריאות"…
ולזה הייתי מוסיפה גם בריאות הנפש, זמנפש, רווחה לנשום, להרים את הראש מהמחשב, מהעיתון, מהחיים ולהביט מעלה. להבין שאנחנו קטנים והכל חולף…

שפע- לא רק שפע של זמן, חברים, עניין בחיים ושכאלו… אלא גם שפע של כסף שיספיק לנו בדיוק ואולי קצת יותר… שיישאר לנו קצת עודף ולא נרגיש כל הזמן על הקצה. אינשאללה.
אהבה- החודש ראיינו אותי לעיתון של "סלונה" לא יודעת איך זה קרה אבל יצא לי שם מניפסט דביק וקיטשי על אהבה… אז אני לא מתחרטת על שום מילה.
אני חושבת שאהבה זוגית טובה היא הבסיס האיתן דרכו ניתן לצאת לעולם. אבל לא רק אהבה זוגית.
ילדים, חברים, משפחה בכלל… כל אלו הם הדלק הנפשי שלנו, גם אם לפעמים קיים קושי לראות את זה. כי משפחה זה עסק מסובך…
אני מאחלת לעצמי שכך תהיה לי גם השנה הבאה. עם זמן לאהוב את התלמידים, החברים, הילדים, המשפחה והבעל. כי אהבה דורשת ממני זמן. תקראו בראיון…
זהו
נתראה פה על המסך בשנה הבאה… אוהבתמר

22/09  יום שבת 18:00-21:00 סדנת ריברסינג בהנחייתה של נועה טייכר הנפלאה

לפני כחודש חברתי הטובה נגה סיפרה לי בהתרגשות על סדנת ריברסינג משמעותית שחוותה והשביעה אותי שבהזדמנות ראשונה אלך… רצה הגורל ואותה מורה שנגה כה היללה ושיבחה מגיעה אלינו למרכז שלנו להעביר לנו את הסדנה הזו… אני בטוח אהיה שם ומקווה שגם אתם… ריברסינג היא טכניקה ידועה של נשימה עמוקה במיוחד, המובילה למסע אל תוך הנפש ולחיבור עמוק ללב ולבטן. בסדנה נכיר זה את זו ואת הטכניקה, נחווה סשן ריברסינג, נתמסר לנשימה המעגלית ולגוף ונחווה שחרור וריפוי.

 

11/10 סופ"ש של יוגה וניקוי (צום) מיצים

בשורה טובה לכל חובבי השייקים הקרים והמתוקים… יצאנו להפוגת קיץ וחגים אבל לא נעלמנו מהשטח. הסופ"ש המשובח שלנו חוזר לערבה מיד אחרי החגים. נתארח שוב ב"מואה" נווה מדבר קסום אשר הלינה בו מתאפשרת רק דרך סדנאות (אין אירוח פרטי) ואם כבר סדנה של סופ"ש אז שגם יהיה בה תהליך של שינוי תזונתי. ושינוי תזונתי מביא לשינוי תודעתי עמוק ומשמעותי. וכנסו לראות תמונות של המקום המופלא הזה על מנת להבין למה לא צריך לנסוע עד לחו"ל… ההרשמה החלה.

   

מכירה שישית… הפעם אצלי במושב. הזדמנות לצאת מהעיר ולבקר אותי… 

27/10 אור על ברכת השמש– סדנת עומק עם לירון גלעד
הגיע הזמן לתת את המרחב הראוי לברכת השמש שכולנו אוהבים ומתרגלים יום יום. לירון גלעד, מורה ותיקה במרכז שלנו הרימה את הכפפה ומוכנה לקחת אותנו למסע של הבנה עמוקה וחיבור נכון לברכת השמש. מוזמנים מתרגלים ותיקים ומתחילים כאחד. 

3/11 לא למכורים בלבד…  – הרצאה בנושא גמילה מסוכר

שש שנים שההרצאה הזו רצה והיא תמיד רלוונטית. שמעתי אותה אינספור פעמים ועדיין יש לי הרבה מה לדייק בנושא הסוכר בחיי. לטעמי זו ההרצאה הכי חשובה שמתקיימת בנושא ולשמחתי היא מתרחשת אצלי במרכז.

הודעות חשובות לתלמידי המרכז,ספטמבר הגיע ועמו שיעורים

שיעורי יוגה לילדים יתחדשו אחרי החגים בימי ראשון ב 16:30 עם מורה חדשה ישנה… טל ברכה שלימדה פה בעבר יוגה למבוגרים חוזרת אלינו ללמד את הדור הצעיר מה זו נשימה, נשמה וחיבור לגוף.

שיעור NIA חזרו אלינו בשעה טובה… ביום ראשון בבוקר נכנסתי גם אני לשיעור והזעתי והתנשפתי כמו שצריך. ממליצה בחום (-:

נשים גדולות ואהובות… שימו לב כי יוגה לנשים בהריון  חוזרת בגדול בספטמבר: בפתיחת השבוע (ראשון ב 8:00) ובסיומו (חמישי ב 16:30) אז אם אתן בעניין… או שיש חברה, שכנה או אחות שזה יעשה לה טוב. ספרו לה עלינו. את השיעור מנחה כרגיל תמר בן עמי. מורה לויניאסה, יוגה לילדים ויוגה לנשים בהריון…

ישנן הרבה משרות חדשות פה בצ'אנדרה תמורת תרגול. שלחו מייל לנופר וכל הקודם זוכה…

כנסו לקבוצה שלנו בפייסבוק. תחבבו אותנו עם איזה לייק ונצ'פר אתכם במתנת יומולדת שווה וטעימה

כרטיסי חנייה במחיר מוזל- ניתן להשיג אצלנו כרטיסי חניה לחניון הצמוד לבי"ח אסותא (רחוב ז'בוטינסקי) ב-15 ש"ח לשעתיים וחצי. בהגיעכם לחנייה אנא הצטיידו בכרטיס מראש.

המלצות של תמר

 

הפסטיבל העברי בראש השנה. בהנחיית הרב אהד אזרחי

 

השנה אני בוחרת להעביר את החג המיוחד הזה ביער הפיות עם קהילה עברית מיוחדת במינה. כן. יש מלא פסטיבלים בארץ. ברוך השם. אבל הפסטיבל העברי איננו סתם עוד פסטיבל. מעבר למקבץ המופלא של מורים ואמנים מהטובים והמיוחדים בארץ, יש לפסטיבל העברי יחוד ייחודי ביחודיותו: הפסטיבל העברי הוא בעצם טקס רוחני אחד גדול, שקשור לאיכות האמתית של היום בו הוא מתרחש. זהו פסטיבל למעמיקים. זהו פסטיבל למי שרוצה להתחבר אל הרוח דרך השורשים שעבריים, וללא העטיפות של היהדות הרבנית. לגעת במקור. לגעת בנפש. להתחדש ולרענן את חיינו בתוך קהילה פתוחה ואמיצה…
ההרשמה המוקדמת בהנחה החלה! מלי 0504-820004

פסטיבל זורבה בסוכות. אנחנו נהיה שם…

הנה שוב זוב קורה. אחרי הפסקה שלקחתי בפסח ההפקה הממגנטת הזו שוב מצאה את דרכה לחבור אלינו. למרכז צ'אנדרה…
אז בסוכות נרד כל משפחת היוגה והפעם עם מורים חדשים של המרכז ועוד מורים חברים.
למי שלא מכיר- זורבה זה הפסטיבל הכי רציני, מושקע ושורד בסביבה, אני אישית שם כבר שש שנים וזה לא נגמר. הסוס הזה…
ממליצה בחום להגיע , אפילו ליומיים, רצוי לכל הפסטיבל. אשמח לספר עוד ולענות על שאלות.


המתחם  לשינוי של אביטל סבג

מכירים את הנשים הללו שנראות מהמם אבל תכלס הן סתם זרקו על עצמן משהו? ככה זה עם האוכל של אביטל סבג. מידי שבוע אני ישנה לילה בעיר הגדולה בכדי שאוכל להגיע לעבוד ב 7:00 בבוקר. בכל יום רביעי אני ישנה אצל המאסטרית שלי לכל ענייני המטבח. אביטל סבג. וכל יום רביעי אני מקפידה שלא לאכול הרבה כי בערב אני יודעת שאגיע ואביטל תקבל את פניי במתחם שלה עם שאריות מסדנאות בישול בריא שבדיוק מסתיימות כשאני באה, או שהיא תאלתר לי איזה מנה גורמה מהירה, עבורי, לראות אותה בהרף עין מתקתקת את האוכל הטעים הזה… זו השראה!!! אני ממליצה להגיע אליה למתחם ללמוד משהו, זו חוויה טעימה ובריאה. ומה שקורה במתחם של אביטל כרגע זה ככה:
סדנת טאפסים לחגים שמתקבים לפרטים נוספים לחצו כאן
סדנת בישול המתרכזת בבעיות קשב וריכוז-You are what you eat לפרטים נוספים לחצו כאן

תמר


קיבלתם דוא"ל זה כי אתם רשומים כמנויים לקבלת דוא"ל בכל פעם שמתפרסם מייל שבועי חדש בצ'אנדרה יוגה. לשינויים ליחצו על הקישור המתאים בתחתית המייל.אשתורי הפרחי 4 (מתחם בזל) תל אביב | 03-5464045 | כל הזכויות שמורות © 2012 לצ'אנדרה יוגה בתל אביב.
בקרו אותנו באתר: www.chandra-yoga.com


הצטרפו לצ’אנדרה בפייסבוק
ובאינסטגרם