בלוז הסוכר, שיעור חדש בשבת ב 17:00 סופ"ש ניקוי מיצים ויוגה ועוד ועוד

שלום לכולם

לפני הכל, חוב קטן בהמשך למייל משבוע שעבר שבו תיארתי את מסע הבראתי מסינוסיטיס בדרכים טבעיות ללא אנטיביוטיקה. בעקבות הניוזלטר המדובר קיבלתי מספר גבות יוגיות מורמות על איך זה שלא הזכרתי את הנטי פוט, כלי יוגי/הודי לניקוי דרכי הנשימה. אז סליחה עמוקה נשלחת לנטי…

האמת היא שהנטי פוט הראשון והאחרון שלי נרכש לפני 5 שנים, בהודו הראשון שלי, עלה לי 20 רופי, עשוי מפלסטיק ומשמש אותי מיד פעם כשהאף סתום. מודה שאני לא מקפידה על כל בוקר וחבל…

כמובן שניסיתי אותו גם עכשיו בסינוסיטיס שתקף אותי ולהפתעתי זה היה ממש כואב ואף הרגיש מסוכן. מים נדחפו לי מהאף לכיוון האוזניים, נבהלתי והפסקתי ואז ניסיתי שוב והכאב שוב חזר. מכיוון שיש לי רקע עם דלקת אזניים חמורה ואיבוד שמיעה (זה סיפור לניוזלטר אחר…) אז מיד הפסקתי ולא ניסיתי שוב.

ייתכן שלא בכל המקרים נטי פוט עוזר. ייתכן והמקרה הוא אישי שלי. זה לא כזה ביג דיל לנסות ומיד להפסיק. לא קורה כלום.

אז כבודו במקומו. הנטי פוט טוב ומומלץ לשימוש בשוטף כתיחזוק ומניעה.

ועוד בענייני בריאות:

כמעט כל מורה ליוגה מכיר את זה. שנים ראשונות ביוגה, תרגול מסיבי עם הרבה אש, שמחה והתלהבות מהגילוי של העולם הקסום ואופס, פציעה… לפני כ 6 שנים פצעתי את עצמי (אחת, שתיים, שלוש פריצות דיסק בגב תחתון…) עקב תרגול מתמשך ולא זהיר. זו היה חוויה מכוננת ומשמעותית בתרגול שלי, כך הכרתי מורים, שיטות וצורות תרגול אחרות. למדתי על היכולות והמגבלות שלי ועם זה אני עובדת עד היום. את ההבנה והידע איך לעבוד במסגרת המגבלה קיבלתי מד"ר גיל זולברג, מורה וחבר יקר אשר ערך לי אבחון תנועתי שבו הוא זיהה את הגבולות ולימד אותי לעצור, להתבונן ולהמשיך לחקור בלי להזיק לעצמי. עקב צורך שעלה פה במרכז לתת מענה ופתרון לתלמידים. לשמחתי, בימים אלו אנו מתחילים לערוך פה מפגשי אבחון אישיים כאלו אשר נועדו לשפר לכם את יכולת ההשתלבות בשיעורי יוגה גם אם יש לכם פציעה/מגבלה. את המפגשים יערוך אוהד אינטרטור, שעובד עם גיל זולברג ומתרגל יוגה ומודעות באופן קבוע. כנסו לקרוא על האבחונים שלנו.

ונראה כי כל העניינים שלנו הם באותו עניין… בריאות ורווחה לגוף ולנפש:

עקב ביקוש שלכם אנו יוצאים לעוד סופ"ש של ניקוי מיצים בשבי ציון:

17-19/03 סופ"ש יוגה וניקוי מיצים עם זהר צמח וילסון, אביטל סבג ותמר עדי

אנו מזמינים אתכם לחוות וללמוד דרכים לניקוי הגוף במרחב פסטורלי של ים וטבע. זו הזדמנות להכיר את גופינו וצרכיו ולהוקיר לו תודה על כל מה שהוא עושה עבורנו (שזה המון). שלושה ימים מרעננים ומלטפים באתר נופש עם טבע יחיד במינו מאפשרים לנו לחוות היבטים נוספים של תזונת הגוף והנפש תוך כדי ניקוי הגוף והראש ומילוי המצברים.

15/02 סדנת מתחילים עם אביגיל שסטצקי

סדנת המתחילים בצ'אנדרה יוגה נוצרה למען אלו המעוניינים ללמוד בסיס לתרגול הפיזי ולהכיר את שפת הגוף והרוח של עולם היוגה. בסדנא נתחיל מההתחלה ונבנה בהדרגה יסודות בהירים ויישימים לתרגול יוגה קבוצתי ואישי. נחקור את הקשר האינטימי בין נשימה לתנועה כחוט המקשר והמוביל את תרגול היוגה. נלמד את הבסיס האנטומי והתנועתי של תנוחות היוגה שיאפשר השתלבות בשיעורי יוגה עם מורים שונים בזרמים שונים. הסדנא תיתן דגש על פיתוח יכולות של קשב ואמון בתבונת הגוף ובמורה הפנימי הטמון בכל אחד מאיתנו.

19/02 בלוז הסוכר עם זהר צמח וילסון

יועץ הבריאות והתזונה זהר צמח וילסון יציג עבורנו גישה תזונתית שונה שאינה באה למחוק לנו את הטעם המתוק שבפה אלא לעשות קצת סדר בעולמנו התזונתי שיצא מאיזון בדורות האחרונים. יחדיו נראה כיצד אפשר לרדת מרכבת ההרים הפיזית והנפשית. אתם מוזמנים לבוא וללמוד אודות הסוכר ועל הקשר שבין אוכל ומצבי רוח בסדנה משעשעת ועשירה בידע שתעורר שינוי בחייכם.

26/02 מעגל שירה עם שמעון לב טהור

מעגל שירה מקודשת הינו מעגל שירה משותפת של מוסיקה מקודשת, שירת דבקות,‏ קטעי שירה ותפילה ממסורות שונות אשר מעוררים מצבי מודעות גבוהים, מאזנים ויוצרים הרמוניה בין גוף מיינד ורוח.

19/03 סדנת יוגה בשיטת ג'יוומוקטי עם תמר זמיר

תמר זמיר מורה בכירה בשיטת ג'יוומוקטי תעביר סדנה רסטורטיבית ומרפאת, לכיונון מרכזי האנרגיה של הגוף. במסורת היוגה, בגוף האדם יש שבעה מרכזי אנרגיה הידועים כצ'אקרות. בסדנה ננוע בליווי מוסיקה רכה מרגיעה דרך סדרת תנוחות רסטורטיביות בתמיכה, בהתאם/המותאמת למערכת הצ'אקרות. הסדנה פתוחה לכל הרמות, כולל מתחילים, מתקדמים ונשים בהריון מתקדם.

26/03 סדנת המשך תנוחות הפוכות ופראניאמה עם איל שפרוני

ד"ר איל שיפרוני חוזר לסדנה נוספת לאחר הצלחת קודמתה. בסדנה תהיה המשך חקירת התנוחות ההפוכות והפראניאמה.

קורס מורים של אובי ליפשיץ

בספטמבר 2011 יפתח קורס מורים נוסף בהנחייתה של אובי ליפשיץ ומורים אורחים. אובי מתאמנת ביוגה של הגוף מזה 12 שנים. התאמנה בשיטות שונות בעולם ובארץ.  מזה 3 שנים עוסקת בהוראת קורסים למורים ליוגה .

אירועים בפברואר

15/02 תחילת סדנת מתחילים עם אביגיל שסטצקי
19/02 בלוז הסוכר עם זהר צמח וילסון
26/02 מעגל שירה עם שמעון לב-טהור

אירועים במרץ

12/03 מזון שלם- תהליך הריפוי הטבעי עם זהר צמח וילסון
17-19/03 סופ"ש יוגה וניקוי מיצים עם זהר צמח וילסון, אביטל סבג ותמר עדי

19/03 סדנת יוגה בשיטת ג'יוומוקטי עם תמר זמיר
26/03 סדנת המשך תנוחות הפוכות ופראניאמה עם איל שפרוני

הודעות חשובות לתלמידי המרכז:

1. שיעורים חדשים אצלנו במרכז:

שבת ב-17:00 עם יונתן קדם ואדם הראל ברוטציה. החל מ 19 לפברואר – אדם מתחיל…

ראשון ב 9:00 אשטנגה עם נעה ישראל (רמת השיעור תיקבע בהתאם לתלמידים שיגיעו לשיעורים)

שלישי ב 7:30 ויניאסה עם נעה ישראל (רמת השיעור תיקבע בהתאם לתלמידים שיגיעו לשיעורים)

שלישי ב 9:15 אשטנגה רמה 1,2 עם ספיר גנסין

חמישי ב 9:15 ויניאסה רמה 2 עם תמר עדי

שישי ב 8:00 אשטנגה יסודות עם ספיר גנסין (שיעור שעה ורבע, פתוח לחדשים)

2. הגיעו כריות לעיניים. 40 ש"ח ליחידה

3.  שיעורי יום שלישי 11:00 עם לירון גלעד יהיו ויניאסה למתחילים

4. ימי שלישי בין 15:00 ל-17:00 מתקיימות פה פגישות אבחון דרך תנועה

5. דרושים

1. מנקה תמורת תירגול לימי שני בצהריים.
2. מנקה תמורת תירגול לימי שני בלילה.
3. מנקה תמורת תירגול לימי שבת בצהריים.
4. עובד/ת בסטנדביי לפתיחה/ ניקיון/ רישום לשיעורים וסדנאות גם בסופ"ש
לפרטים צרו קשר

6. כרטיסי חנייה במחיר מוזל

ניתן להשיג אצלנו כרטיסי חניה לחניון הצמוד לבי"ח אסותא (רחוב ז'בוטינסקי) ב  15 ש"ח לשעתיים וחצי. בהגיעכם לחנייה אנא הצטיידו בכרטיס מראש.

7. השכרת הסטודיו לפי שעה:

אנו מציעים את הסטודיו להשכרה במגוון ימים ושעות כקליניקה או כחלל לסדנאות ולפעילויות שאינן רועשות או מלכלכות מדי. לפרטים צרו עמנו קשר

7. המלצה על שיעורים שאינם במערכת בזמן שהסטודיו מושכר

אני שמחה לספר שלושה שיעורים מקסימים אשר מתקיימים אצלנו במרכז בשעות שהמקום מושכר, אולי תרצו לנסות אותם:

שיעור עיצוב וחיזוק הגוף (כרגע יש רק נשים אך גם גברים מוזמנים בכיף) בימי רביעי 21:30-22:30

שיעור בלט יצירתי לילדות (גילאים 4-5) שני 16:30-17:15

שני השיעורים הם בהדרכת ריבי לייבה, רקדנית ובוגרת האקדמיה הגבוהה למוסיקה ולמחול ע"ש רובין בירושלים, בעלת תעודת הוראה ובעלת ניסיון של למעלה מ- 10 שנים בלימוד בלט בגיל הרך, ילדות ובוגרות.

ניתן להגיע לשיעור ניסיון וליצור קשר עם ריבי בכל שאלה 052-2-804764

קבוצת קרטה לילדים נפתחה בימים ראשון ורביעי בהדרכת מורה מקצועי ומנוסה, דגש על יציבה נכונה, תנועה, קורדינציה, שיפור יכולת קשב וריכוז, העלאת דימוי עצמי והגנה עצמית. לגילאי  5 ומעלה, בנים ובנות. צרו קשר עם איציק כהן 054-8054488

המשך שבוע טוב

אוהבתמר


הצטרפו לצ’אנדרה בפייסבוק
ובאינסטגרם