במוצ"ש סדנת איינגר עם אייל שפרוני ושישה שיעורים חדשים במערכת

שלום לכולם,

במוצ"ש האחרון שבנו ממסע ניקוי המיצים בשבי ציון שבצפון. יותר מ  30 משתתפים הגיעו הפעם ושוב סמכו עלינו, אביטל סבג, זהר צמח וילסון ואנכי, שנוביל אותם, כל אחד בתחומו לכיוון של התחלה חדשה בכל הקשור להתייחסות ראויה ומכבדת יותר לגופנו, דרך תזונה כמובן אך גם בתמיכה של תרגול יוגה, מדיטציה ושיאצו.

כרגיל היו הפתעות מיוחדות וסקפטיות וציניות התחלפו והתמוססו, נשטפו עם המיץ הירוק ואפשרו לתכנים חדשים להיטמע פנימה. עבורי היה זה שוב מרגש לראות איך תלמידים אשר בשיעור יוגה הראשון בחייהם בחמישי אחה"צ נראו מופתעים, סובלים ואף כועסים, המשיכו להגיע לכל השיעורים ולקראת מוצ"ש בשיעור האחרון היו נלהבים להמשיך יוגה כל יום והכניס את הפלא הזה לחייהם. אני מאושרת ומודה להיות קשורה לתמורות הללו. (ניקוי הבא יהיה במרץ)

וכמעט פעם אחרונה שתקראו ממני על הסדנה של שיפרוני במוצ"ש הקרוב…

החיים במושב הביאו איתם הרבה הפתעות נעימות של חיבור לאדמה, למטבח, לבייבי וגם ללמידה שלי בתחום היוגה. התמזל מזלי ובנסיעה דרך השדות אני תוך שבע דקות בזכרון יעקב, מתייצבת במרכז יוגה הביתי והמקסים של אייל שיפרוני. מעט מאד מורים היו לי, כולם היו לתקופות ומכולם למדתי משהו. אל אייל אני מגיעה אחרי שנים של התבשלות איטית על אש נמוכה בתרגול איינגר יוגה. אייל נחשב מורה איינגר קלאסי, דייקן, קפדן אך בעיקר בעיקר, וזה חשוב כשמתרגלים איינגר, בעיקר נעים וחייכן. נשמע כמו חמשיר של ילדה בכיתה א' על המורה האהוב… אבל זה באמת ככה!

אני גאה ושמחה לארח אותו אצלי לסדנת עומק מרתקת: סדנת תנוחות הפוכות ופראנאיאמה עם אייל שפרוני מתרגם הספרים "אור על פראנאימא" ו"עץ היוגה"

מתרגלים ותיקים יודעים את החשיבות של התנוחות ההפוכות ושל פראנאיאמה, אלו המשאבות שטוענות את המתרגל באנרגיה ומאפשרות לו לפעול מתוך מרץ ושמחת חיים. בסדנה נתרגל שהיות ארוכות יחסית בתנוחות ההפוכות ונעמיק בפראנאיאמה….

01/02 סדנת מתחילים עם אביגיל שסטצקי

סדנת המתחילים בצ'אנדרה יוגה נוצרה למען אלו המעוניינים ללמוד בסיס לתרגול הפיזי ולהכיר את שפת הגוף והרוח של עולם היוגה. בסדנא נתחיל מההתחלה ונבנה בהדרגה יסודות בהירים ויישימים לתרגול יוגה קבוצתי ואישי. נחקור את הקשר האינטימי בין נשימה לתנועה כחוט המקשר והמוביל את תרגול היוגה. נלמד את הבסיס האנטומי והתנועתי של תנוחות היוגה שיאפשר השתלבות בשיעורי יוגה עם מורים שונים בזרמים שונים. הסדנא תיתן דגש על פיתוח יכולות של קשב ואמון בתבונת הגוף ובמורה הפנימי הטמון בכל אחד מאיתנו.

05/02 מדיטציית ויפסאנה מבית "תובנה" עם רני עובדיה

מדיטציית תובנה (ויפאסנה) היא שיטה בת 2500 שנה של התבוננות ישירה ופשוטה בתהליכי גוף-נפש באמצעות תשומת לב מלאה ורגועה. מדיטציית תובנה מסייעת לנו להשתחרר מדפוסי חשיבה גורמי סבל ולפגוש באופן שלם יותר מצבים של עונג וכאב, עצבות ושמחה, פחד ותקווה המגיעים עם זרם החיים. כשאנו מתחברים לבהירות ולשקט הטבעיים שבעומקנו, חיינו מתברכים בנוכחות בריאה מיטיבה ויציבה בנסיבות חיים משתנות.

12/02 סדנת טרי יוגה עם חן עין-הבר

טרי יוגה – אמנות הזרימה, כפי שפיתחה קלי ריי, יוגיני בעלת הכרה בינלאומית ומעיין השראה לאינספור מתרגלים בעולם. שיטה המאחדת נשימה ומודרה עם אסנה דינאמית ומתמדת על מנת ליצור זרימה מוגברת של פרנה. בסדנה הקרובה נתרגל סדרה מרמה 1. בה נתעכב על למידה של התנועה הייחודית לשיטה.
נקדיש זמן גם למדיטציה ולפרנאימה, כמו גם להרפיה עמוקה לרקע צלילים עילאיים.

19/02 בלוז הסוכר עם זהר צמח וילסון

יועץ הבריאות והתזונה זהר צמח וילסון יציג עבורנו גישה תזונתית שונה שאינה באה למחוק לנו את הטעם המתוק שבפה אלא לעשות קצת סדר בעולמנו התזונתי שיצא מאיזון בדורות האחרונים. יחדיו נראה כיצד אפשר לרדת מרכבת ההרים הפיזית והנפשית. אתם מוזמנים לבוא וללמוד אודות הסוכר ועל הקשר שבין אוכל ומצבי רוח בסדנה משעשעת ועשירה בידע שתעורר שינוי בחייכם.

26/02 מעגל שירה עם שמעון לב טהור

מעגל שירה מקודשת הינו מעגל שירה משותפת של מוסיקה מקודשת, שירת דבקות,‏ קטעי שירה ותפילה ממסורות שונות אשר מעוררים מצבי מודעות גבוהים, מאזנים ויוצרים הרמוניה בין גוף מיינד ורוח.

אירועים בינואר

29/01 סדנת תנוחות הפוכות ופראנאיאמה עם איל שפרוני

אירועים בפברואר

01/02 תחילת סדנת מתחילים עם אביגיל שסטצקי
05/02 מדיטציית ויפסאנה מבית "תובנה" עם רני עובדיה
12/02 סדנת טרי יוגה עם חן עין-הבר
19/02 בלוז הסוכר עם זהר צמח וילסון
26/02 מעגל שירה עם שמעון לב-טהור

הודעות חשובות לתלמידי המרכז:

1. שיעורים חדשים אצלנו במרכז:

שבת ב-17:00 עם יונתן קדם ואדם הראל ברוטציה. החל מ 19 לפברואר

ראשון ב 9:00 אשטנגה רמה 2 עם נעה ישראל החל מ 13 לפברואר (רמת השיעור תיקבע בהתאם לתלמידים שיגיעו לשיעורים)

שלישי ב 7:30 ויניאסה רמה 2 עם נעה ישראל החל מ 8 לפברואר   (רמת השיעור תיקבע בהתאם לתלמידים שיגיעו לשיעורים)

שלישי ב 9:15 אשטנגה רמה 1,2 עם ספיר גינסין החל מ 1 לפברואר

חמישי ב 9:15 ויניאסה רמה 2 עם תמר עדי החל מ 27 לינואר

שישי ב 8:00 אשטנגה יסודות עם ספיר גינסין (שיעור שעה ורבע, פתוח לחדשים)

2. חל מפברואר – אביגיל מחליפה את אסנת ימי חמישי ב-18:00

3.  שיעור בוקר חדש עם תמר

החל מ 27/1 תמר תלמד שיעור חדש בימי חמישי ב 9:15 ויניאסה רמה 1,2 (הרמה הסופית תקבע בהתאם למי שיגיע לשיעורים הללו, אך הם לא יהיו פתוחים למתרגלים חדשים). כמו כן, תמר מתחילה ללמד ברידמן למשך חודשיים והשיעורים שלה בימי רביעי ב-18:00 בין ה-19/01 ל-30/03 יועברו ע"י אביגיל שסטצקי.

4. דרושים

1. מנקה תמורת תירגול ליום ראשון בלילה.
2. עובד/ת בסטנדביי לפתיחה/ ניקיון/ רישום לשיעורים וסדנאות גם בסופ"ש
לפרטים צרו קשר

5. כרטיסי חנייה במחיר מוזל

ניתן להשיג אצלנו כרטיסי חניה לחניון הצמוד לבי"ח אסותא (רחוב ז'בוטינסקי) ב  15 ש"ח לשעתיים וחצי. בהגיעכם לחנייה אנא הצטיידו בכרטיס מראש.

6. השכרת הסטודיו לפי שעה:

אנו מציעים את הסטודיו להשכרה במגוון ימים ושעות כקליניקה או כחלל לסדנאות ולפעילויות שאינן רועשות או מלכלכות מדי. לפרטים צרו עמנו קשר

7. המלצה על שיעורים שאינם במערכת בזמן שהסטודיו מושכר

אני שמחה לספר שלושה שיעורים מקסימים אשר מתקיימים אצלנו במרכז בשעות שהמקום מושכר, אולי תרצו לנסות אותם:

שיעור עיצוב וחיזוק הגוף (כרגע יש רק נשים אך גם גברים מוזמנים בכיף) בימי רביעי 21:30-22:30

שיעור בלט יצירתי לילדות (גילאים 4-5) שני 16:30-17:15

שני השיעורים הם בהדרכת ריבי לייבה, רקדנית ובוגרת האקדמיה הגבוהה למוסיקה ולמחול ע"ש רובין בירושלים, בעלת תעודת הוראה ובעלת ניסיון של למעלה מ- 10 שנים בלימוד בלט בגיל הרך, ילדות ובוגרות.

ניתן להגיע לשיעור ניסיון וליצור קשר עם ריבי בכל שאלה 052-2-804764

קבוצת קרטה לילדים נפתחה בימים ראשון ורביעי בהדרכת מורה מקצועי ומנוסה, דגש על יציבה נכונה, תנועה, קורדינציה, שיפור יכולת קשב וריכוז, העלאת דימוי עצמי והגנה עצמית. לגילאי  5 ומעלה, בנים ובנות. צרו קשר עם איציק כהן 054-8054488

המלצה של תמר:

גברים גברים, אי אפשר עם ואי אפשר בלי. בד"כ אומרים את זה על נשים… ממליצה בחום לעשות אקט של יציאה מהמסגרת הרגילה ולחבור לרפיק…

28-29.1.11 סדנת שיווה עומק – בבית אורן
אתה נותן לעצמך חופש של סופ"ש, נוסע למקום מדהים בטבע ונפגש עם עוד גברים, חבר'ה איכותיים כמוך, ויחד אתם עוברים יומיים מלאים בחוויות מאתגרות שמפגישות אותך עם עצמך, "על אמת" ועם היכולות שלך – היכולת להיות אסרטיבי, להציב גבולות, להשתחרר, לשחק, להביע רגשות, להיות חד, להיות שקט בפני סערות….
מצד אחד זה יהיה ממש טיפול 10,000 – ומצד שני – מה קורה לך במקומות האלה? האם אתה יכול לראות "חריקות" ו"בלאי"? האם אתה מצליח להביא מודעות לקשיים שמונעים ממך להיות חופשי, בכל מקום? בעזרת הקבוצה והליווי תוכל לקבל דיוק ופוקוס חדש להיכן הקושי הזה פוגש אותך גם בחיים האישיים שלך ובסופו של הסופש אתה יוצא חזק יותר, חופשי יותר לאישה שלך, לעבודה, למשפחה, לעולם. זה שיווה חורף. סדנת עומק אבל הרבה יותר מזה – משפחה, שבט של גברים במאה ה21. לפרטים נוספים

טלפון 0732211112

המשך שבוע ברגוע

אוהבתמר


הצטרפו לצ’אנדרה בפייסבוק
ובאינסטגרם