יום פתוח לקראת קורס מורים, ערב שירה מקודשת, סופ"ש יוגה וניקוי מיצים ועוד ועוד…

מלא עניינים של גופנפש מסביב, צאו, תרקדו, תאהבו… הקיץ פה

ובמסגרת חגיגות ירקוני רגע לפני שהיא עוזבת את העיר… מפגשי העשרה:

אני בתנועה משמע אני קיים סדרת סדנאות לארוך כל חודש יולי

סדנא 2#: התפתחות וארגון קו האמצע האנכי של הגוף, הסדנה מתרחשת ממש ברגעים אלו, אז אפשר להירשם ליום שני הבא…

קו האמצע האנכי של הגוף מהווה, במסורות שונות ובגישות שונות של תרגולי גוף נפש, הן מטאפורה לSelf, לעצמיות, והן נקודת התייחסות לארגון גופני ורגשי. הפנמה גופנית של המבנה והתנועה של קווי האמצע של הגוף תתמוך בהפרדה תחושתית בין החלק הקדמי לאחורי, יצירת תחושת אמצע שקטה ונתמכת ותחושה בהירה של עצמיות.

בסדנא, השנייה בסדרה החוקרת את התפתחות התנועה בגוף האנושי, נלמד חווייתית על ההתפתחות והתנועה של ציר האמצע האנכי של הגוף- הקו הקדמי הרך בין הפה לפי הטבעת, עמוד השדרה העוברי הרך –הנוטוקורד, המקדים את היווצרות עמוד השדרה הגרמי, והקו האנכי שיוצרים המוח וחוט השדרה. הסדנא תשלב למידה תיאורטית עם התנסויות חוויתיות דרך מגע, תנועה, אסאנה ונשימה. הסדנא מיועדת למתרגלים ומורים ליוגה ותחומי גוף נפש אחרים.

NIA

אין לי מושג ממש מה זה אבל זה קורה פה אצלנו וזה עושה כל כך טוב לגוף… שיעור ריקוד זורם וכייפי עם מנחה מדליקה שפשוט עושה חשק לזוז… אצלנו במרכז כל יום ראשון ב 9:45 שעה של תנועה לפתיחת השבוע. החל מספטמבר השיעור יזוז ל 9:30 ונוסיף שיעור נוסף ביום רביעי ב 8:00.

הייחוד שלהשיעור אצלנו בצ'אנדרה הוא בשתי המורות אשר מעבירות את השיעור יחד, כל אחת מביאה את החן, המקצב והאנרגיה שלה. לידיה מצרפת ואיימי מארה"ב מביאות את השיעור לגבהים ועומקים מיוחדים.
אין צורך בקורדינציה או ניסיון קודם, זו הזמנה לחוות את המקצב הפנימי שלנו שתמיד קיים רק שלא תמיד בא לידי ביטוי.

לפרטים נוספים ותמונות…

נפתחה קבוצת יוגה להריוניות – ימי שלישי 16:15

תקופת ההיריון מלווה בשינויים פסיולוגים, הורמונליים ורגשיים. המודעות לגוף נמצאת בד"כ בשיאה בתקופה זו והאחריות על תפקוד תקין וטוב של הגוף נעשית חשובה ביותר. היוגה מספקת כלים המאפשרים להאט את הקצב, להתחבר אל עצמינו ולשלוט בתהליכים העוברים על הגוף…

08,15,22/07 סדנת יוגה פסיכותרפית

תומר יעביר סדנה בת 3 מפגשים בהם נתרגל סגנונות וטכניקות יוגיות שונות המשלבות תנועה לצד סטאטיות, תרגילי נשימה, מדיטציות עם מוזיקה, דגשים ועקרונות טנטרים כגון שימוש בויזואליזציות, בצלילים, עבודה עם אנרגיות וערוצי אנרגיה,לצד התבוננות קשיבות ונוכחות. הזדמנות נדירה למגוון רחב ועשיר שכולו מרחב של ריפוי אמתי – טיפול בכאב של ההיפרדות מטבענו האמתי והחופשי.

23/07 יום פתוח לקורס מורים עם אובי ליפשיץ

בספטמבר 2011 ייפתח בצ'אנדרה קורס מורים ל"ויניאסה יוגה" בהנחיית אובי ליפשיץ אשר תעביר את התוכן המעשי ומורים נוספים אשר ינחו את החלקים התיאורטיים.
אנו פותחות יום זה לכל המעוניינים להצטרף לקורס. במסגרת יום זה יהיה ניתן להכיר את אובי, לתרגל עמה ולשאול שאלות לגבי התכנים של הקורס. הקורס מיועד למעוניינים ללמד יוגה ולאלו הרוצים להעמיק את האימון וההבנה שלהם ביוגה.

30/07 מעגל שירה עם שמעון לב-טהור

שמעון לב טהור מנחה מעגל של שירה מקודשת הנע בין שירה מדיטטיבית לבין אקסטזה פותחת לבבות, מעגל בו כולם שווים ויושבים ביחד ללא הפרדה של במה וקהל. כולם מוזמנים לשיר ביחד.

06/08 מדיטציית ויפסאנה מבית "תובנה" עם רני עובדיה

מדיטציית תובנה (ויפאסנה) היא שיטה בת 2500 שנה של התבוננות ישירה ופשוטה בתהליכי גוף-נפש באמצעות תשומת לב מלאה ורגועה. מדיטציית תובנה מסייעת לנו להשתחרר מדפוסי חשיבה גורמי סבל ולפגוש באופן שלם יותר מצבים של עונג וכאב, עצבות ושמחה, פחד ותקווה המגיעים עם זרם החיים. כשאנו מתחברים לבהירות ולשקט הטבעיים שבעומקנו, חיינו מתברכים בנוכחות בריאה מיטיבה ויציבה בנסיבות חיים משתנות.

4-6/08 סופ"ש יוגה וניקוי מיצים עם זהר צמח וילסון אביטל סבג ותמר עדי

אנו מזמינים אתכם לחוות וללמוד דרכים לניקוי הגוף במרחב פסטורלי של טבע. זו הזדמנות להכיר את גופינו וצרכיו ולהוקיר לו תודה על כל מה שהוא עושה עבורנו (שזה המון). שלושה ימים מרעננים ומלטפים באתר נופש עם טבע יחיד במינו מאפשרים לנו לחוות היבטים נוספים של תזונת הגוף והנפש תוך כדי ניקוי הגוף והראש ומילוי המצברים.

אירועים ביולי

08,15,22/07 סדנת יוגה פסיכותרפית עם תומר וייס
4,11,18,25/07 אני בתנועה משמע אני קיים עם מיכל ירקוני
14/07 תחילת סדנת העצמה
23/07  יום פתוח לקורס מורים עם אובי ליפשיץ
30/07 מעגל שירה עם שמעון לב-טהור

אירועים באוגוסט

06/08 מדיטציית ויפסאנה מבית "תובנה" עם רני עובדיה
4-6/08 סופשבוע של יוגה וניקוי מיצים עם זהר צמח וילסון אביטל סבג ותמר עדי

ועוד ביולי…

נפתחת סדנה בת עשרה מפגשים "מעברים" בהנחיית מירי אדלר, מאמנת אונטולוגית אישית ועסקית. מתמחה בתהליכי צמיחה, שינוי ובתקשורת בינאישית וארגונית. ימי חמישי בין השעות 15:30 עד 17:30

"אני מאמינה שכל אחד יכול ללמוד ולהשתנות. אני מאמינה שיש בך, כמו בכל אדם, כוחות גדולים ומשאבים להגשים את רצונותיך. למי שרוצים להשיג יותר, למי שמתלבטים ולמי שיש להם חלום שהם רוצים להגשים סוף-סוף, עבורכם סדנת "מעברים" יכולה להיות הגשר לבהירות, לחיבור לעוצמות שלכם ולעשייה שתשנה את חייכם". פרטים מלאים בקישור…

הודעות חשובות לתלמידי המרכז:

1. השיעורים בשני עם אדם הראל עוברים לשעה 08:45-09:45

2. הגיע לחנות הספר "דרך גבר" מאת דיווד דיידה בתירגום והקדמה מאת הרב אוהד אזרחי

3. מיכל ירקוני אהובתנו עוברת להתגורר מחוץ לעיר. אנו מאחלים לה הצלחה רבה אבל לא מוותרים עליה… החל מאוגוסט מיכל תלמד בימי שלישי ב 9:15 ימי שני ב 18:00 יועברו ע"י אדוה אופיר ובקרוב נודיע מה עם השיעור בימי רביעי בבוקר

4.  כנסו לקרוא על הפוקוס החדש במרכז שלושת הגונות

5.  פגישות אבחון דרך תנועה

מומלץ לכל מי שרוצה להבין את מאפייני היציבה והתנועה הייחודים לו לקבוע מפגש שכזה עם אוהד.

6. דרושים

1. מנקה לימי רביעי בלילה תמורת תרגול
2. רושמת לימי חמישי בבוקר תמורת תרגול
3. רושמת לימי שני בערב תמורת תרגול
עובד/ת בסטנדביי לפתיחה/ ניקיון/ רישום לשיעורים וסדנאות גם בסופ"ש. לפרטים צרו קשר

7. כרטיסי חנייה במחיר מוזל

ניתן להשיג אצלנו כרטיסי חניה לחניון הצמוד לבי"ח אסותא (רחוב ז'בוטינסקי) ב  15 ש"ח לשעתיים וחצי. בהגיעכם לחנייה אנא הצטיידו בכרטיס מראש.

8. השכרת הסטודיו לפי שעה:

אנו מציעים את הסטודיו להשכרה במגוון ימים ושעות כקליניקה או כחלל לסדנאות ולפעילויות שאינן רועשות או מלכלכות מדי. לפרטים צרו עמנו קשר

המלצות של תמר

"גברא רבה" – קבוצת גברים לעבודה פנימית

אינך צריך להתאמץ להתאים את עצמך לשום "מודל" של גבריות. אבל אתה יכול ללמוד להרגע אל מי שאתה באמת. מה נמצא אצלך מתחת למסכות הפחד? מתחת לצורך הבלתי נדלה שיש בך לרצות את ההורים, ואת האישה, את החברה ואת הגננת? מי תהיה אם תסכים סוף סוף לחיות ב ג ד ו ל ?  קבוצת הגברים של אוהד אזרחי – "גברא רבה" – עשתה את זה כבר לגברים רבים, שהעיזו להשתתף, והתחילו להעיז לחיות, עמוק יותר ופתוח יותר ממה שחיו קודם. קבוצה חדשה נפתחת זה עתה בחוף הכרמל.

14-16 ביולי פסטיבל אושו ישראל ה-4

פסטיבל אושו ישראל חוזר, זאת כבר השנה הרביעית! לאחר ההצלחה הגדולה של השנה שעברה, בה נמכרו כל הכרטיסים, אנחנו חוזרים אליכם עם 3 ימים בלתי נשכחים של הפנינג צבעוני, יצירתי ושמח. מפגש אנושי מרגש, מודע, אוהב ואחר…

19/07 מחול לוהט – מיכל מועלם וג'אנאלברטו דה פיליפיס, עפרה אידל, אלדד בן שושן, נדר רוסנו – ערב משולב

המלצה לאוהבי המחול, במסגרת אירועי "מחול לוהטא" בסוזן דלאל. ערב של ארבע יצירות ויוצרים. כמו כן – הטבה לרוכשי הכרטיסים דרך צ'אנדרה – מקישים את הקוד 987 בטלפון 03-5105656 ומקבלים כרטיס בהנחה במחיר של 60 שח.


אוהבתמר


 


הצטרפו לצ’אנדרה בפייסבוק
ובאינסטגרם