מכירת בגדים ב 10 ש"ח וסדנת נשימה עם מיכל ירקוני

ברלה ברלה צא החוצה…

מכירים את האמרה הזו על זבובים שאם תהרוגו אחד יבואו עוד מאה ללוויה?

לפני מספר שבועות סיפרתי פה בדמעות על מכת החשופיות שנחתה על ביתי במושב, מאז זה קצת נרגע אבל לא נעלם לגמרי. עדיין בבקרים אני רואה שובל מבריק של ריר, תזכורת לחגיגת הלילה שמתקיימת אצלי במטבח… כבר התרגלתי לעניין פחות או יותר. מדמיינת שאני חיה על איזו גבעה פיראית ביערות קוסטה ריקה.

באותו מייל בכייני קראתי לחשופיות "ברלה הומלס". כנראה שהתגריתי קצת בכוח גדול ושומר שם למעלה וזכיתי למטחים כבדים של ברלה קטנים קטנים שכיסו לי את כל מה שמחוץ לדלת הבית: המרפסת וכל מה שעומד בה, הגינה, הצמחים, הקירות, הגדר. עם כל צעד שאני עושה מחוץ לבית אני שומעת את קול הנפץ הקטן של החבר'ה האלו. בהתחלה עוד ניסיתי להיזהר שלא לדרוך על הפיצקים המתפוצצים אבל אז הבנתי שזה ממש בלתי נמנע כי הם במאות בכל מקום. השיא היה שהיום בבוקר הכנסתי רגל לכפכפים שהיו כל הלילה במרפסת… זה עדיין איכססס אפילו שהייתי עם גרביים.

שאלתי שכנים איך זה אצלם, מסתבר שרק אצלי יש דרמות כאלו מוזרות מעולם החי. ההשערה הרוחניקית שלי לביזאר הזה היא שהכל אצלי בחלקה הקטנה פורה ופראי. גם הגינה האורגנית משתוללת בלי פרופורציה ומספיקה לי ולעוד כמה חברים, גם חתולים אוהבים לבקר, גם צפרדעים קטנות באסלה, גם החשופיות ועכשיו מכת הברלה…

ואני שואלת מה עדיף? עשר עשרים חשופיות ריריות ונוטפות בתוך הבית או כמה מאות ברלה קטנים בחוץ בגינה?

אפילו חשבתי לפתוח את הגינה שלי לביקורי משפחות בשבת, סטייל קטיף כלניות בגליל, אבל משהו קצת שונה וחתרתי – איסוף ברלה במושב אביאל ולנועזים שלא נגעלים- פצפוץ ידני של ברלה… טוב, די.

הנה מספר תמונות מהגינה שלי. לחצו עליהן לקבלת תמונה גדולה וממשית יותר… תהנו ובואו לבקר לפני שנהיה חם מידי.

ושני אירועים בשבתות הקרובות שיעשו לנו טוב מבחוץ (מכירת בגדים) ושקט ונעים מבפנים (סדנת נשימה עם ירקוני) וכן גם החלה ההרשמה לניקוי מיצים הבא שלנו. פרטים בהמשך המייל:

21/05 ערב בנות ובגדים

זו הפעם הרביעית שאנו מקיימות את האירוע הגאוני הזה. אספנו ואספנו בגדים של תלמידות שכבר עשו את הסיבוב, מיינו ובחרנו את הדה בסט ובמוצ"ש הקרוב זה יימכר ב 10 ש"ח לפריט. שווה. חלק מההכנסות יתרמו לנשים במצוקת זנות וסמים שלא נדע. נשמח אם תבואו כמו פעם קודמת תהיה פה גם ספרית מדליקה במחיר שווה, וגם יהיה אפשר להביא בגדים ביום האירוע. נתראה.

28/05 מרחב לנשימה עם מיכל ירקוני

הנשימה היא החוט המקשר בין כל הזרמים השונים של היוגה ותרגולי גוף-נפש. היא מתרחשת באופן אוטומטי אך גם ניתן לכוון ולנתב אותה בעזרת התודעה. הפנמה גופנית של האנטומיה של הנשימה נותנת כלים לפרימה של דפוסי נשימה משובשים, וויסות של מערכת העצבים והבנה עמוקה, מבפנים, של הקשר בין הנשימה ליציבה, לתנועה ולמיטביות של האדם. המפגש ישלב למידה תיאורטית וחקירה חוויתית דרך תרגול אסאנות, דמיון מודרך, תנועה, נשימה ומגע. מיועד למתרגלים ומורים ליוגה ולמטפלים מתחומים אחרים הבקיאים בשפת היוגה.

04/06 בלוז הסוכר עם זהר צמח וילסון

יועץ הבריאות והתזונה זהר צמח וילסון יציג עבורנו גישה תזונתית שונה שאינה באה למחוק לנו את הטעם המתוק שבפה אלא לעשות קצת סדר בעולמנו התזונתי שיצא מאיזון בדורות האחרונים. יחדיו נראה כיצד אפשר לרדת מרכבת ההרים הפיזית והנפשית. אתם מוזמנים לבוא וללמוד אודות הסוכר ועל הקשר שבין אוכל ומצבי רוח בסדנה משעשעת ועשירה בידע שתעורר שינוי בחייכם.

 

14/06 מעגל שירה מקודשת עם ויסמאי

קול האור הוא מעגל שירה מקודשת, המאחד קולות רבים לקול אחד, פותח את הלב ומאפשר חוויית שותפות והתרוממות. השירה נובעת מתוך התכוונות ליבנו אל המקום הפנימי בנו, בו קיימת תמיד ידיעת האחד. במהלך הערב, השירה תחבר אותנו פנימה אל עצמינו ובו-זמנית החוצה אל המעגל- כך מתמוססת תחושת הנפרדות מהעולם, ונוצרת חוויית אחדות.

16-18/06 יוגה וניקוי מיצים בשבי ציון עם זהר צמח וילסון, אביטל סבג ותמר עדי

אנו מזמינים אתכם לחוות וללמוד דרכים לניקוי הגוף במרחב פסטורלי של ים וטבע. זו הזדמנות להכיר את גופינו וצרכיו ולהוקיר לו תודה על כל מה שהוא עושה עבורנו (שזה המון). שלושה ימים מרעננים ומלטפים באתר נופש עם טבע יחיד במינו מאפשרים לנו לחוות היבטים נוספים של תזונת הגוף והנפש תוך כדי ניקוי הגוף והראש ומילוי המצברים.

11/06 מדיטציית ויפסאנה מבית  "תובנה" עם רני עובדיה

מדיטציית תובנה (ויפאסנה) היא שיטה בת 2500 שנה של התבוננות ישירה ופשוטה בתהליכי גוף-נפש באמצעות תשומת לב מלאה ורגועה. מדיטציית תובנה מסייעת לנו להשתחרר מדפוסי חשיבה גורמי סבל ולפגוש באופן שלם יותר מצבים של עונג וכאב, עצבות ושמחה, פחד ותקווה המגיעים עם זרם החיים. כשאנו מתחברים לבהירות ולשקט הטבעיים שבעומקנו, חיינו מתברכים בנוכחות בריאה מיטיבה ויציבה בנסיבות חיים משתנות.

4,11,18,25/07 אני בתנועה משמע אני קיים עם מיכל ירקוני

תנועה היא הדרך הראשונית בה אנו לומדים על קיומנו ועל העולם ומהווה בסיס לתהליכי הלמידה וההתפתחות בכל הרבדים של הגוף-נפש. תנועת הגוף מתפתחת באופן אורגני בתבניות או ארגונים המכוונים לאפשר תנועה זורמת וחסרת מאמץ.
בסדרת הסדנאות נחקור את שלבי התפתחות התנועה בגוף וכיצד הם מהווים בסיס ותמיכה לתרגולים גופניים (יוגה, מחול, אמנויות לחימה) ולטיפולים המשלבים עבודת גוף-נפש. הסדנאות ישלבו למידה תיאורטית וחקירה חוויתית דרך דמיון מודרך, תנועה, נשימה ומגע.

אירועים במאי

21/05 ערב בנות ובגדים
28/05 מרחב לנשימה עם מיכל ירקוני

אירועים ביוני

04/06 בלוז הסוכר עם זהר צמח וילסון
14/06 מעגל שירה מקודשת עם ויסמאי
16-18/06 ניקוי מיצים עם זהר צמח וילסון, אביטל סבג ותמר עדי
11/06 מדיטציית ויפסאנה מבית "תובנה" עם רני עובדיה

אירועים ביולי

4,11,18,25/07 אני בתנועה משמע אני קיים עם מיכל ירקוני

הודעות חשובות לתלמידי המרכז:

1. ברצוני לשתף ולהעזר בכם הקוראים.

הוזמנתי לקחת חלק בהפקה של סרט דקומנטרי על אנשים עם קשר מסויים לנושאים הבאים. הסרט יהיה דקו אך עם נגיעות של אמנות. נושאי הסרט אשר יוקרן בכמה פרקים יהיו:

מושלם-פגום  (כגון יופי/כיעור, ספורטיביות/נכות בריאות/מחלה)
צפוף – מבודד (צפיפות דיור/התבודדות)
גבוה-נמוך (תרבות אליטיסטית מול עממית)
מלאכותי-טבעי

אם אתם מכירים או אתם בעצמכם נשמח לשמוע את הסיפור, כל עזרה תתקבל בברכה. שלחו לי מייל חוזר

תודה תמר

2שיעור חדש חדש. ימי שני ב-09:00 עם אדם הראל

3לבקשת הקהל שיעורי השבת עם יונתן ואדם יוקדמו לשעה 16:00

4. שיעור הבוקר ביום ראשון הועבר לשעה 07:30 עם נעה ישראל

5. כנסו לחנות שלנו לראות רעיונות למתנות

6.  פגישות אבחון דרך תנועה
מומלץ לכל מי שרוצה להבין את מאפייני היציבה והתנועה הייחודים לו לקבוע מפגש שכזה עם אוהד.

7. דרושים

1. עובד/ת בסטנדביי לפתיחה/ ניקיון/ רישום לשיעורים וסדנאות גם בסופ"ש

לפרטים צרו קשר

8. כרטיסי חנייה במחיר מוזל

ניתן להשיג אצלנו כרטיסי חניה לחניון הצמוד לבי"ח אסותא (רחוב ז'בוטינסקי) ב  15 ש"ח לשעתיים וחצי. בהגיעכם לחנייה אנא הצטיידו בכרטיס מראש.

9. השכרת הסטודיו לפי שעה:

אנו מציעים את הסטודיו להשכרה במגוון ימים ושעות כקליניקה או כחלל לסדנאות ולפעילויות שאינן רועשות או מלכלכות מדי. לפרטים צרו עמנו קשר

המלצות של תמר

18/6  sunbeat 2011

כבר שנים שאני רוקדת באירועים המושקעים והמיוחדים של גיל קרניאל, מפיק בחסד שדואג שלא נשתעמם ומביא אלינו את המוסיקה הכי שווה, מיוחדת וצבעונית. אז אחרי שי בן צור והרג'אסטן ג'יפסיס ההפקה הבאה של מוסיקת עולם תתרחש שוב ב 18/6 אני בטוח אהיה שם… פסטיבל מוזיקה בינלאומי בשלושה חלקים, בואו לרקוד באוויר הפתוח באירוע ראשון מסוגו. הארוע יתקיים בחורשתא, סמוך לטבעון. לצפייה בקליפים, עדכונים על האירוע והאומנים ורכישת כרטיסים. לכניסה לאתר לחצו כאן.

בחזרה אל הלב- סדנת ריברסינג, נשימה ומדיטציה עם קרן ברס. סופ"ש 26-28  במאי

"בחזרה אל הלב" עם קרן ברס, היא סדנא עמוקה ואיכותית שמשלבת ריברסינג ונשימה עם מדיטציות לב, בקבוצה אינטימית ובאוירה המיוחדת של בית ההארחה הרוחני "אשרם במדבר". ריברסינג הוא תהליך חוויתי ועוצמתי אשר שוטף אותנו ממטענים ישנים ומחסימות רגשיות ופיזיות, מפנה מקום להתחדשות וחיוניות, ומפגיש אותנו עם חוויות רוחניות בלתי-נשכחות. התקשרו לשאלות והרשמה: טל 052-2979591

בקישור אפשר למצוא פרטים וגם מכתבים ממשתתפים: קישור לפרטים נוספים

26-27/05 כנס אוכלים בריא השלישי

הכנס  הגדול לתזונה ובישול בריא היחיד מסוגו בישראל יתקיים בתיאטרון גבעתיים. השנה הכנס יארך יומיים – יומיים של הרצאות בנושא תזונה בריאה, סדנאות בישול בריא, דוכני מכירה רבים, מסעדת בריאות והפתעות נוספות.

20-21/05 פסטיבל האש – סדנאות טבע וטיולים

נתכנס יחד מאות אנשים לזמן איכות אישי וקבוצתי. יצרנו עבורכם נופשון המשלב תוכן מעשיר, טיולים, מסיבות, סדנאות גוף ונפש עם מיטב המנחים בישראל, ארוחות בריאות, להתחבר לחוכמת הטבע והפשטות של פעם, יומיים בטבע הפראי בתוך המדבר האין סופי. לשבת מסביב למדורה ולשיר שירים ישראליים, אין יותר טוב מזה. והפעם תלמד שם מטעמנו רחל וילוז'ני. מורה בחסד ואהובה.

לתשלום לחצו כאן

 

אוהבתמר


 
הצטרפו לצ’אנדרה בפייסבוק
ובאינסטגרם