ניקוי מיצים ויוגה. ובמוצ"ש מכירת בגדים יד 2 ב 10 ש"ח (לבנות בלבד)

בוקר טוב
איזה כיף זה יד שנייה. שולחן מהרחוב שעובר שיפוץ קליל, ארונית לספרים וכמובן בגדים מהחברות הכי טובות…  אספנו ואספנו בגדים מתלמידות, חברות ואחיות לדרך ובשבת הקרובה הכל יימכר ב 10 ש"ח. בפעמיים האחרונות שעשינו את המכירה היו פה מציאות מקסימות ואווירה נעימה.
אל הערב הזה תצטרף אלינו ספרית מיוחדת שתספר אותנו במחירים של חיוך. אפשר עדיין להביא בגדים בשבוע הקרוב, או בערב המכירה. את מה שיישאר נעביר תרומה להוסטל של בני נוער וכן גם נתרום חלק מהכסף לפנימיית "ימין אורד" שנפגעה בשריפה בכרמל.
אתן מוזמנות באהבה
תמר

שוב מעבר בין עונות שוב את מסדרת את הארון ביסודיות ושוב מתקשה להיפרד מבגדים שכבר לא תלבשי אף פעם. יש לנו פתרון יצירתי שידרבן אותך להיפטר מבגדים שכבר עשו את הסיבוב שלהם אצלך…תביאי אותם אלינו! אנו מוכרות אותם ב 10 ש"ח לבגד, ההכנסות בחלקן יועברו לתרומה לנוער במצוקה.אז הערב פתוח לתלמידות וחברות וחברות של חברות ולכולן, בלי בנים כמובן…תוכלו להגיע ולרכוש גם בגדים של תלמידות אחרות וההפתעה של הערב הפעם היא  פריסטו הספרית שתספר אותנו במחירים מצחיקים במהלך כל הערב. ובמילותיה "מביאה עיצוב שמח ומקורי בהתאמה אישית. מובטח ללקוח לאחר התספורת תהליך רוחני, העצמה, הגשמה, שפע מחמאות וחיזורים עד בלי די…"קולטות? שווה…

ניקוי (צום) מיצים בגליל

הסדנה מתקיימת במלון חופית (בית חווה) שבמושב שבי ציון בגליל המערבי. המקום טובל בירק ונמצא בסמוך לרצועת חוף מהיפות בארץ. אנו מזמינים אתכם לחוות וללמוד דרכים לניקוי הגוף במרחב פסטורלי של ים וטבע. זו הזדמנות להכיר את גופינו וצרכיו ולהוקיר לו תודה על כל מה שהוא עושה עבורנו (שזה המון). פרטים בלינק.

ועוד הרבה הרבה כאלו:

21/12 פתיחת סדנת מתחילים

המפגש הראשון עם היוגה הוא תמיד מרגש ומסקרן. סדנת המתחילים בצ'אנדרה יוגה נוצרה למען אלו המעוניינים ללמוד בסיס לתרגול הפיזי ולהכיר את שפת הגוף והרוח של עולם היוגה. בסדנא נתחיל מההתחלה ונבנה בהדרגה יסודות בהירים ויישימים לתרגול יוגה קבוצתי ואישי. נחקור את הקשר האינטימי בין נשימה לתנועה כחוט המקשר והמוביל את תרגול היוגה. נלמד את הבסיס האנטומי והתנועתי של תנוחות היוגה שיאפשר השתלבות בשיעורי יוגה עם מורים שונים בזרמים שונים.

08/01 סדנת סבונים טבעיים "אבן האודם"

סדנה בת שלוש שעות בה נלמד צעד אחר צעד כיצד להכין סבון טבעי מוצק. נלמד אודות מרכיבי הסבון, תכונותיהם וחשיבות השימוש בסבון ידידותי לסביבה ולגוף.
כמו כן נלמד כיצד לגוון ולהכין סוגים שונים של סבונים כולל צביעה וקישוטים טבעיים. בסוף הסדנה, כל משתתף יקבל סבון שנכין יחדיו.

08/01 מעגל שירת הלב עם שמעון לב-טהור

שירת הלב הנו מעגל שירה מקודשת הנע בין שירה מדיטטיבית לבין אקסטזה פותחת לבבות, מעגל בו כולם שווים ויושבים ביחד ללא הפרדה של במה וקהל.

29/01 סדנת תנוחות הפוכות ופראנאיאמה עם איל שפרוני

מתרגלים ותיקים יודעים את החשיבות של התנוחות ההפוכות ושל פראנאיאמה, אלו המשאבות שטוענות את המתרגל באנרגיה ומאפשרות לו לפעול מתוך מרץ ושמחת חיים. בסדנה נתרגל שהיות ארוכות יחסית בתנוחות ההפוכות ונעמיק בפראנאיאמה.

אירועים בדצמבר

21/12 סדנת מתחילים
25/12 ערב בנות ובגדים

אירועים בינואר

01/01  מדיטציית ויפסאנה מבית "תובנה" עם רני עובדיה
08/01 סדנת סבונים טבעיים "אבן האודם" עם לימור אבן אודם
08/01 מעגל שירת עולם עם שמעון לב טהור
15/01 הרצאת שפע תזונתי עם זהר צמח וילסון
20-22/01 ניקוי (צום) מיצים עם זהר צמח וילסון
29/01 סדנת תנוחות הפוכות ופראנאיאמה עם איל שפרוני

הודעות חשובות לתלמידי המרכז:

1. אורי בנדורי יעדר בין התאריכים 07/01-22/01 לרשימת ההחלפות כנסו ללינק

2. הודעה חשובה למתרגלים במרכז בימי חמישי:

החל מ 9/12 רמת השיעורים של ימי חמישי התחלפה:

אסנת 18:00 אשטנגה יסודות, אופיר 20:00 אשטנגה רמה

3. השיעור של יונתן קדם בימי רביעי ב 7:30 מבוטל עד הודעה חדשה או שמש חמימה…

ניתן לתרגל עם יונתן בשבתות מידי פעם

4. התחלנו לאסוף בגדים לקראת המכירה/תרומה שתתקיים חודש הבא

אפשר להתחיל להביא לנו את כל בגדי הקיץ/חורף/סתיו /אביב שלכן ואנחנו נמחזר, נמכור, נתרום….ובואו גם לקנות, כל פריט ב 10 ש"ח. שווה…

5.  הרולס רויס של המזרונים…

אחרי שמתרגלים פעם אחת על הדבר הזה כבר אי אפשר לחזור לטויוטה שנת 2000… לאור בקשות של תלמידים, הזמנו מזרונים שחורים. הם פה בחנות וניתן לנסות מזרון שכזה בשיעור, בקשו מתמר.

6. עקב בעיות ברישום לשיעורים

אנו מבקשות להגיע לשיעורים עם כרטיסייה בתוקף ולהראות אותה לרושמות אשר מקבלות אתכם לשיעור. לא תתאפשר כניסה לשיעור בלי כרטיסייה. תודה על שיתוף הפעולה

7. כרטיסי חנייה במחיר מוזל

ניתן להשיג אצלנו כרטיסי חניה לחניון הצמוד לבי"ח אסותא (רחיוב ז'בוטינסקי) ב  15 ש"ח לשעתיים וחצי. בהגיעכם לחנייה אנא הצטיידו בכרטיס מראש.

8. השכרת הסטודיו לפי שעה:

אנו מציעים את הסטודיו להשכרה במגוון ימים ושעות כקליניקה או כחלל לסדנאות ולפעילויות שאינן רועשות או מלכלכות מדי. לפרטים צרו עמנו קשר

9. המלצה על שיעורים שאינם במערכת בזמן שהסטודיו מושכר

אני שמחה לספר שלושה שיעורים מקסימים אשר מתקיימים אצלנו במרכז בשעות שהמקום מושכר, אולי תרצו לנסות אותם:

שיעור עיצוב וחיזוק הגוף (כרגע יש רק נשים אך גם גברים מוזמנים בכיף) בימי רביעי 21:30-22:30

שיעור בלט יצירתי לילדות (גילאים 4-5) שני 16:30-17:15

שני השיעורים הם בהדרכת ריבי לייבה, רקדנית ובוגרת האקדמיה הגבוהה למוסיקה ולמחול ע"ש רובין בירושלים, בעלת תעודת הוראה ובעלת ניסיון של למעלה מ- 10 שנים בלימוד בלט בגיל הרך, ילדות ובוגרות.

ניתן להגיע לשיעור ניסיון וליצור קשר עם ריבי בכל שאלה 052-2-804764

קבוצת קרטה לילדים נפתחה בימים ראשון ורביעי בהדרכת מורה מקצועי ומנוסה, דגש על יציבה נכונה, תנועה, קורדינציה, שיפור יכולת קשב וריכוז, העלאת דימוי עצמי והגנה עצמית. לגילאי  5 ומעלה, בנים ובנות. צרו קשר עם איציק כהן 054-8054488

10. שיעור חדש במוצ"ש

לאור הביקוש, אנחנו מנסים בכל הכוח להרים שיעור בימי שבת ב 17:00 החל מינואר. תעקבו במערכת ובמיילים מה קורה עם זה

11.  החלפה לתמר לתקופה ארוכה

מכיוון שתמר מתחילה ללמד ברידמן אז השיעורים שלה בימי רביעי ב-18:00 בין ה-19/01 ל-30/03 יועברו ע"י אביגיל שסטצקי.
ולסיום: המלצות על דברים טובים שקורים מסביב…

הכשרת מדריכים ומורים ליוגה – YOGA ACHARYA

המלצה על קורס להכשרת מורים ומדריכים ליוגה ייחודי בסוגו. קורס המשלב שתי שיטות תרגול איינגאר יוגה וויניאסה יוגה. הקורס מתקיים במכללת רידמן בהנחיית רחל וילוז'ני ומורים נבחרים בשיטת הויניאסה ביניהן תמר עדי. הקורס מקנה את הידע המעמיק בניתוח והבנת תנוחות היוגה המבוסס על שיטת איינגאר. וויחד עם זאת את הזרימה שבחיבור בין התנוחות וכן את הקשר שבין תנועה ונשימה המבוסס על הידע בשיטת הויניאסה. הקורס הקרוב מתחיל בסוף ינואר.
לפרטים והרשמה פנו לבת שלם [email protected]

23-25/12 בחזרה אל הלב- סדנת ריברסינג ומדיטציה עם קרן ברס

"בחזרה אל הלב" עם קרן ברס, היא סדנא עמוקה ואיכותית שמשלבת ריברסינג ונשימה עם מדיטציות לב, בקבוצה אינטימית ובאוירה המיוחדת של בית ההארחה הרוחני "אשרם במדבר". ריברסינג הוא תהליך חוויתי, עוצמתי ויעיל אשר שוטף אותנו ממטענים וחסימות ישנות, רגשיות ופיזיות, ומפנה מקום לשינוי, התחדשות וקלות. הסדנא היא חוויה ייחודית והשפעתה מורגשת על כל תחומי החיים. היא מתרחשת בתנאי כלכלה מלאה בחדרים מחוממים/ממוזגים. לפרטים והרשמה: טל052-2979591
ובאתר אפשר למצוא עוד פרטים וגם תגובות משתתפים: סדנת ריברסינג

אוהבתמר


הצטרפו לצ’אנדרה בפייסבוק
ובאינסטגרם