סדנת ג'יוואמוקטי יוגה, סדנת איינגר יוגה עם אייל שיפרוני וסדנת מתחילים ביוגה

שבוע טוב (?)

שנים שאני משתדלת כמה שיותר לא לדעת ולא לשמוע חדשות, סופגת ביקורות על הבועה שלי, על הניתוק  אבל מתמידה בעקשנות בסגנון הזה. טלוויזיה ועיתונים? לא אצלי בסלון בבקשה… מעדיפה אנרגיה אחרת בבית שלי.

בשבת בבוקר תוך כדי שיעור פרטי הבנתי שקרה משהו ביפן. משהו גדול ולא נעים. בצהריים ברכב יצאתי לכמה דקות מהבועה הזו שכוללת הרבה הרבה מוסיקה לוורידים, והקשבתי לחדשות. ואז נחת עליי גם האסון הנורא שקרה אצלנו. שם זה הטבע, פה זה הטבח.

חשבתי על שני האירועים האלו רבות במהלך השבת. שני אסונות. האחד שם השני כאן. אסון  שקרה הרחק אי שם ולקח אתו אלפי יפנים שזרים לנו. ומנגד, אסון  שקרה פה קרוב לבית וקצר משפחה כזו כמו שלי ושלך. האחד לא בשליטתנו, כוחות הטבע נתנו את הסימן במלוא הדרם. והשני? כן בשליטתנו? מחשבות מחשבות… מרגישה שזהו בדיוק המרווח שבו המילים נגמרות.

כשהמילים נגמרות יש ריק גדול, ככה הרגשתי כל השבת. את הריק הזה מילאה שירה. 26 נשמות התכנסו אצלי בסלון לתת ברכה לביתי החדש במושב. חיכיתי לערב הזה הרבה זמן, מבחינתי זו היתה חניכת הבית דרך חיבור למוזיקה. מבחינתי היא המורה, המילים והשפה, הרופאה הגדולה לכאבים.

ליבי עם אלפי הזרים שם הרחק ועם המשפחה באיתמר

שיהיה לנו המשך שבוע קל יותר, שהמועקה של סופ"ש תתחלף בלב רך ופתוח

תמר

ובסופ"ש הקרוב:

19/3 תמר זמיר חוזרת אלינו שוב מניו יורק –  סדנת יוגה בשיטת ג'יוומוקטי עם תמר זמיר

תמר זמיר מורה בכירה בשיטת ג'יוומוקטי תעביר סדנה רסטורטיבית ומרפאת, לכיונון מרכזי האנרגיה של הגוף. במסורת היוגה, בגוף האדם יש שבעה מרכזי אנרגיה הידועים כצ'אקרות. בסדנה ננוע בליווי מוסיקה רכה מרגיעה דרך סדרת תנוחות רסטורטיביות בתמיכה, בהתאם/המותאמת למערכת הצ'אקרות. הסדנה פתוחה לכל הרמות, כולל מתחילים, מתקדמים ונשים בהריון מתקדם.

26/03 סדנת המשך תנוחות הפוכות ופראניאמה עם איל שפרוני

ד"ר איל שיפרוני חוזר לסדנה נוספת לאחר הצלחת קודמתה. בסדנה תהיה המשך חקירת התנוחות ההפוכות והפראניאמה.

02/04 מדיטציית ויפסאנה מבית "תובנה" עם רני עובדיה

מדיטציית תובנה (ויפאסנה) היא שיטה בת 2500 שנה של התבוננות ישירה ופשוטה בתהליכי גוף-נפש באמצעות תשומת לב מלאה ורגועה. מדיטציית תובנה מסייעת לנו להשתחרר מדפוסי חשיבה גורמי סבל ולפגוש באופן שלם יותר מצבים של עונג וכאב, עצבות ושמחה, פחד ותקווה המגיעים עם זרם החיים. כשאנו מתחברים לבהירות ולשקט הטבעיים שבעומקנו, חיינו מתברכים בנוכחות בריאה מיטיבה ויציבה בנסיבות חיים משתנות.

09/04 יום פתוח לקורס מורים של אובי ליפשיץ

בספטמבר 2011 יפתח קורס מורים נוסף בהנחייתה של אובי ליפשיץ ומורים אורחים. אובי מתאמנת ביוגה של הגוף מזה 12 שנים. התאמנה בשיטות שונות בעולם ובארץ.  מזה 3 שנים עוסקת בהוראת קורסים למורים ליוגה .

16/04 ערב בנות ובגדים

עוד מכירת בגדים יד שנייה יוצאת לדרך. ערב שמוקדש לבנות והתייפייפות בלי רגשות אשם – לא רק שזה יד שנייה אלא גם למטרה טובה, הכנסות ייתרמו לעמותה נבחרת. אתן מוזמנות כבר להביא בגדים אל הסטודיו..

17/04 מעגל שירת עולם עם ויסמאי

קול האור הוא מעגל שירה מקודשת, המאחד קולות רבים לקול אחד, פותח את הלב ומאפשר חוויית שותפות והתרוממות. השירה נובעת מתוך התכוונות ליבנו אל המקום הפנימי בנו, בו קיימת תמיד ידיעת האחד. במהלך הערב, השירה תחבר אותנו פנימה אל עצמינו ובו-זמנית החוצה אל המעגל- כך מתמוססת תחושת הנפרדות מהעולם, ונוצרת חוויית אחדות.

21-25/04 פסטיבל זורבה הבודהה אביב 2011

מכירת כרטיסים מוזלים פה בצ'אנדרה לפסטיבל. פסטיבל זורבה הבודהה אביב 2011 הפעם בסימן הזכות לחגוג את החיים במלואם. נחגוג את המדיטציות של אושו, סדנאות איכותיות, הופעות משובחות, מפגשים עם אנשים מיוחדים ונגלה עולמות נסתרים.

אירועים במרץ

17-19/03 סופ"ש יוגה וניקוי מיצים עם זהר צמח וילסון, אביטל סבג ותמר עדי
19/03 סדנת יוגה בשיטת ג'יוומוקטי עם תמר זמיר
26/03 סדנת המשך תנוחות הפוכות ופראניאמה עם איל שפרוני
29/03 תחילת סדנת מתחילים עם נעה ישראל

אירועים באפריל

02/04 מדיטציית ויפסאנה מבית "תובנה" עם רני עובדיה
09/04 הרצאת "שפע תזונתי" עם זהר צמח וילסון
09/04 יום פתוח לקורס מורים
16/04 ערב בנות ובגדים
17/04 מעגל שירת עולם עם ויסמאי
21-25/04 פסטיבל זורבה הבודהה אביב 2011 – מכירת כרטיסים מוזלים

הודעות חשובות לתלמידי המרכז:

1. בקרוב יתקיים אצלנו מפגש התרשמות לקראת הקורס מורים שיפתח פה בספטמבר. בואו להכיר את אובי ליפשיץ. מורה מרתקת ומיוחדת. לא שגרתית בכלל…

2. הגיעו כריות לעיניים. 40 ש"ח ליחידה

והגיע גם נטי פוט. כלי יוגי/הודי לניקוי דרכי הנשימה 40 ש"ח ליחידה

3.  שיעורי יום שלישי 11:00 עם לירון גלעד יהיו ויניאסה למתחילים

4. ימי שלישי בין 15:00 ל-17:00 מתקיימות פה פגישות אבחון דרך תנועה מומלץ לכל מי שרוצה להבין את מאפייני היציבה והתנועה היחודיים לו

5. דרושים

1. מנקה תמורת תירגול לימי שבת בצהריים.
2. רושמת תמורת תרגול לימי שני בערב.
3. עובד/ת בסטנדביי לפתיחה/ ניקיון/ רישום לשיעורים וסדנאות גם בסופ"ש
לפרטים צרו קשר

6. כרטיסי חנייה במחיר מוזל

ניתן להשיג אצלנו כרטיסי חניה לחניון הצמוד לבי"ח אסותא (רחוב ז'בוטינסקי) ב  15 ש"ח לשעתיים וחצי. בהגיעכם לחנייה אנא הצטיידו בכרטיס מראש.

7. השכרת הסטודיו לפי שעה:

אנו מציעים את הסטודיו להשכרה במגוון ימים ושעות כקליניקה או כחלל לסדנאות ולפעילויות שאינן רועשות או מלכלכות מדי. לפרטים צרו עמנו קשר

המלצה חמה

והפעם חברים וקולגות לעשייה ולתנופה הזו של כולם במעגל:

הזוג עם הכי הרבה ג'וס וגוד וייב בהרי הכרמל. רותי ורפיק מזמינים אותנו לסופ"ש בבית אורן. תכנית "זמן איכות במרכז אומ" מיועדת לכל אדם, גבר או אישה המעוניינים קודם כל להעמיק את החיבור לעצמם, להכיר את המנגנונים שמפעילים אותם ולהתחיל תהליך, צעד ראשון, לקראת אימוץ הרגלים חדשים ובריאים יותר.

אוהבתמר