קורס הכנה ללידה, יום פתוח לקורס מורים והרצאה בנושא סוכר

ברררר קרררר

ביקשנו קיבלנו. מזג אוויר מרשים עם מלוא הברק ההדר והתפאורה. כמו אצל הדודים באמריקה… סערה, שלג ואינשאללה גם הרבה גשם. מורידה את הכובע (צמר) בפני אלו שמעיזים ובאים לתרגל בימים אלו. שיהיה לנו אחלה שבוע, מתחת לפוך או על מזרון היוגה.

בסופ"ש הקרוב יש אצלנו מספר אירועים מעניינים, כל אחד בנושא שונה:

קורס הכנה ללידה עם עמבר ורד, יום פתוח לקראת קורס המורים של אובי ליפשיץ והרצאה בנושא נזקי הסוכר עם זהר צמח וילסון. פרטים מלאים בהמשך הניוזלטר.

ניקוי (צום) מיצים בגליל

הסדנה מתקיימת במלון חופית (בית חווה) שבמושב שבי ציון בגליל המערבי. המקום טובל בירק ונמצא בסמוך לרצועת חוף מהיפות בארץ. אנו מזמינים אתכם לחוות וללמוד דרכים לניקוי הגוף במרחב פסטורלי של ים וטבע. זו הזדמנות להכיר את גופינו וצרכיו ולהוקיר לו תודה על כל מה שהוא עושה עבורנו (שזה המון). פרטים בלינק.

ועוד הרבה הרבה כאלו:

21/12 פתיחת סדנת מתחילים

המפגש הראשון עם היוגה הוא תמיד מרגש ומסקרן. סדנת המתחילים בצ'אנדרה יוגה נוצרה למען אלו המעוניינים ללמוד בסיס לתרגול הפיזי ולהכיר את שפת הגוף והרוח של עולם היוגה. בסדנא נתחיל מההתחלה ונבנה בהדרגה יסודות בהירים ויישימים לתרגול יוגה קבוצתי ואישי. נחקור את הקשר האינטימי בין נשימה לתנועה כחוט המקשר והמוביל את תרגול היוגה. נלמד את הבסיס האנטומי והתנועתי של תנוחות היוגה שיאפשר השתלבות בשיעורי יוגה עם מורים שונים בזרמים שונים.

17, 24 ,31 לדצמבר וב-7 לינואר – קורס הכנה ללידה עם עמבר

לידה היא חוויה אינטנסיבית פיזית ורגשית שאין דומה לה בחוויות היום-יום שלנו. לידה חיובית ומעצימה תורמת רבות להתחלתה של הורות טובה. בקורס ירכשו כלים וידע חיוני שיאפשרו לכן/ם לעשות את הבחירות המתאימות בכל רגע נתון בלידה. ארבעה מפגשים בימי שישי 13:13- 15:15.

18/12 בלוז הסוכר עם זהר צמח וילסון

יועץ הבריאות והתזונה זהר צמח וילסון יציג עבורנו גישה תזונתית שונה שאינה באה למחוק לנו את הטעם המתוק שבפה אלא לעשות קצת סדר בעולמנו התזונתי שיצא מאיזון בדורות האחרונים. יחדיו נראה כיצד אפשר לרדת מרכבת ההרים הפיזית והנפשית. אתם מוזמנים לבוא וללמוד אודות הסוכר ועל הקשר שבין אוכל ומצבי רוח בסדנה משעשעת ועשירה בידע שתעורר שינוי בחייכם.

18/12 יום פתוח לקראת קורס מורים עם אובי ליפשיץ

באפריל 2011 ייפתח בצ'אנדרה קורס מורים ל"ויניאסה יוגה" בהנחיית אובי ליפשיץ אשר תעביר את התוכן המעשי ומורים נוספים אשר ינחו את החלקים התיאורטיים. אנו פותחות יום זה לכל המעוניינים להצטרף לקורס. במסגרת יום זה יהיה ניתן להכיר את אובי, לתרגל עמה ולשאול שאלות לגבי התכנים של הקורס. הקורס מיועד למעוניינים ללמד יוגה ולאלו הרוצים להעמיק את האימון וההבנה שלהם ביוגה.

25/12 ערב בנות ובגדים מספר 3

שוב מעבר בין עונות שוב את מסדרת את הארון ביסודיות ושוב מתקשה להיפרד מבגדים שכבר לא תלבשי אף פעם. יש לנו פתרון יצירתי שידרבן אותך להיפטר מבגדים שכבר עשו את הסיבוב שלהם אצלך…תביאי אותם אלינו! אנו מוכרות אותם ב 10 ש"ח לבגד, ההכנסות בחלקן יועברו לתרומה לנוער במצוקה.אז הערב פתוח לתלמידות וחברות וחברות של חברות ולכולן, בלי בנים כמובן…תוכלו להגיע ולרכוש גם בגדים של תלמידות אחרות וההפתעה של הערב הפעם היא  פריסטו הספרית שתספר אותנו במחירים מצחיקים במהלך כל הערב. ובמילותיה "מביאה עיצוב שמח ומקורי בהתאמה אישית. מובטח ללקוח לאחר התספורת תהליך רוחני, העצמה, הגשמה, שפע מחמאות וחיזורים עד בלי די…"קולטות? שווה…

08/01 סדנת סבונים טבעיים "אבן האודם"

סדנה בת שלוש שעות בה נלמד צעד אחר צעד כיצד להכין סבון טבעי מוצק. נלמד אודות מרכיבי הסבון, תכונותיהם וחשיבות השימוש בסבון ידידותי לסביבה ולגוף.
כמו כן נלמד כיצד לגוון ולהכין סוגים שונים של סבונים כולל צביעה וקישוטים טבעיים. בסוף הסדנה, כל משתתף יקבל סבון שנכין יחדיו.

08/01 מעגל שירת הלב עם שמעון לב-טהור

שירת הלב הנו מעגל שירה מקודשת הנע בין שירה מדיטטיבית לבין אקסטזה פותחת לבבות, מעגל בו כולם שווים ויושבים ביחד ללא הפרדה של במה וקהל.

29/01 סדנת תנוחות הפוכות ופראנאיאמה עם איל שפרוני

מתרגלים ותיקים יודעים את החשיבות של התנוחות ההפוכות ושל פראנאיאמה, אלו המשאבות שטוענות את המתרגל באנרגיה ומאפשרות לו לפעול מתוך מרץ ושמחת חיים. בסדנה נתרגל שהיות ארוכות יחסית בתנוחות ההפוכות ונעמיק בפראנאיאמה.

אירועים בדצמבר

17/12 קורס הכנה ללידה המפגש הראשון
18/12 יום פתוח לקראת קורס מורים עם אובי ליפשיץ
18/12 בלוז הסוכר סוכר, בריאות, ומצבי רוח בהנחיית זהר צמח וילסון
25/12 ערב בנות ובגדים

אירועים בינואר

01/01  מדיטציית ויפסאנה מבית "תובנה" עם רני עובדיה
08/01 סדנת סבונים טבעיים "אבן האודם" עם לימור אבן אודם
08/01 מעגל שירת עולם עם שמעון לב טהור
15/01 הרצאת שפע תזונתי עם זהר צמח וילסון
20-22/01 ניקוי (צום) מיצים עם זהר צמח וילסון
29/01 סדנת תנוחות הפוכות ופראנאיאמה עם איל שפרוני

הודעות חשובות לתלמידי המרכז:

1. אורי בנדורי יעדר בין התאריכים 07/01-22/01 לרשימת ההחלפות כנסו ללינק

2הודעה חשובה למתרגלים במרכז בימי חמישי:

החל מ 9/12 רמת השיעורים של ימי חמישי מתחלפת:

אסנת 18:00 אשטנגה יסודות, אופיר 20:00 אשטנגה רמה

3. השיעור של יונתן קדם בימי רביעי ב 7:30 מבוטל עד הודעה חדשה או שמש חמימה…

ניתן לתרגל עם יונתן בשבתות מידי פעם

4. התחלנו לאסוף בגדים לקראת המכירה/תרומה שתתקיים חודש הבא

אפשר להתחיל להביא לנו את כל בגדי הקיץ/חורף/סתיו /אביב שלכן ואנחנו נמחזר, נמכור, נתרום….ובואו גם לקנות, כל פריט ב 10 ש"ח. שווה…

5.  הרולס רויס של המזרונים…

אחרי שמתרגלים פעם אחת על הדבר הזה כבר אי אפשר לחזור לטויוטה שנת 2000… לאור בקשות של תלמידים, הזמנו מזרונים שחורים. הם פה בחנות וניתן לנסות מזרון שכזה בשיעור, בקשו מתמר.

6. עקב בעיות ברישום לשיעורים

אנו מבקשות להגיע לשיעורים עם כרטיסייה בתוקף ולהראות אותה לרושמות אשר מקבלות אתכם לשיעור. לא תתאפשר כניסה לשיעור בלי כרטיסייה. תודה על שיתוף הפעולה

7. כרטיסי חנייה במחיר מוזל

ניתן להשיג אצלנו כרטיסי חניה לחניון הצמוד לבי"ח אסותא (רחיוב ז'בוטינסקי) ב  15 ש"ח לשעתיים וחצי. בהגיעכם לחנייה אנא הצטיידו בכרטיס מראש.

8. השכרת הסטודיו לפי שעה:

אנו מציעים את הסטודיו להשכרה במגוון ימים ושעות כקליניקה או כחלל לסדנאות ולפעילויות שאינן רועשות או מלכלכות מדי. לפרטים צרו עמנו קשר

9. המלצה על שיעורים שאינם במערכת בזמן שהסטודיו מושכר

אני שמחה לספר שלושה שיעורים מקסימים אשר מתקיימים אצלנו במרכז בשעות שהמקום מושכר, אולי תרצו לנסות אותם:

שיעור עיצוב וחיזוק הגוף (כרגע יש רק נשים אך גם גברים מוזמנים בכיף) בימי רביעי 21:30-22:30

שיעור בלט יצירתי לילדות (גילאים 4-5) שני 16:30-17:15

שני השיעורים הם בהדרכת ריבי לייבה, רקדנית ובוגרת האקדמיה הגבוהה למוסיקה ולמחול ע"ש רובין בירושלים, בעלת תעודת הוראה ובעלת ניסיון של למעלה מ- 10 שנים בלימוד בלט בגיל הרך, ילדות ובוגרות.

ניתן להגיע לשיעור ניסיון וליצור קשר עם ריבי בכל שאלה 052-2-804764

קבוצת קרטה לילדים נפתחה בימים ראשון ורביעי בהדרכת מורה מקצועי ומנוסה, דגש על יציבה נכונה, תנועה, קורדינציה, שיפור יכולת קשב וריכוז, העלאת דימוי עצמי והגנה עצמית. לגילאי  5 ומעלה, בנים ובנות. צרו קשר עם איציק כהן 054-8054488

ולסיום: המלצות על דברים טובים שקורים מסביב…

סופ"ש הקרוב: אחרי שהדרמה בתקשורת נרגעה אפשר להכריז כי בית אורן חי קיים ובועט. אם רציתם לעזור לחברים בכרמל ולא ידעתם איך, הנה רעיון מעניין ונחמד לסופ"ש הקרוב: במרכז אום, בגסטהאוס של רפיק ורותי האהובים בבית אורן יתקיים סופ"ש מקסים עם יוגה, מדיטציה, טיול בירוק שנותר (כן, יש ירוק…) והרבה אהבה לאדמה היפה והפורייה שעוד תתחזק שם בהרים. פרטים מלאים בלינק זה. או בטלפון 054-6560900

 23-25/12 בחזרה אל הלב- סדנת ריברסינג ומדיטציה עם קרן ברס

"בחזרה אל הלב" עם קרן ברס, היא סדנא עמוקה ואיכותית שמשלבת ריברסינג ונשימה עם מדיטציות לב, בקבוצה אינטימית ובאוירה המיוחדת של בית ההארחה הרוחני "אשרם במדבר". ריברסינג הוא תהליך חוויתי, עוצמתי ויעיל אשר שוטף אותנו ממטענים וחסימות ישנות, רגשיות ופיזיות, ומפנה מקום לשינוי, התחדשות וקלות. הסדנא היא חוויה ייחודית והשפעתה מורגשת על כל תחומי החיים. היא מתרחשת בתנאי כלכלה מלאה בחדרים מחוממים/ממוזגים. לפרטים והרשמה: טל052-2979591
ובאתר אפשר למצוא עוד פרטים וגם תגובות משתתפים: סדנת ריברסינג

אוהבתמר


הצטרפו לצ’אנדרה בפייסבוק
ובאינסטגרם