שני סופ"שים של יוגה. רק תבחרו… אה, גם סדנת שאדו יוגה!!!

לפני הכל…

התפנו לנו הרבה "משרות" של ניקיון או רישום תמורת תרגול. כל הקודם זוכה… וגם- מתחילים לראיין בנות לגבי המשרה הנכספת של ניהול מרכז צ'אנדרה…לפרטים מלאים שילחו לנו מייל.

פרדס חנה שלי…

ההיכרות שלי עם פרדס חנה היא ממש לא מהסיבוב הזה של מגורים במושב אביאל. אני והיא מכירות מיום היוולדי… היתה לי משפחה קרובה (דודים וילדיהם) בפרדס וכל שנה בחופש הגדול שרצתי שם שבוע. זה היה המסע הארוך והרחוק ביותר בילדותי. בנוסף גם באנו הרבה בשבתות. היה להם בית ענק צמוד לפרדס תפוזים פתוח. יוצאים לחצר ומשם לפרדס אינסופי כמו יער קסום. בן דודי שבו הייתי מאוהבת כל הילדות היה לוקח אותי לטיולים בפרדס, קוטף לי תפוז עסיסי ומקלף עם סכין ששלף. הריח עולה באפי ברגע זה ממש. זה הרבה מעבר לריח של תפוז שנפתח במטבח הבית. זה ריח של מרחבים פתוחים, אהבת ילדות, התרגשות מהביקור בפרדס חנה, חופש גדול… מסביב לוילה הענקית של הדודים היו רק בתים פרטיים עם גינות נדיבות. הכרתי את כל השכנים מסביב, חנה השמנה, דובי הפסלת וההוא המשוגע מעבר לכביש. לא היו מדרכות או כבישים מסודרים, הנוף המקומי היה פראי ורחב, חצרות גלשו אחת לשנייה, סירים עם בישולים הוחלפו, ריחות וטעמים חזקים של משפחה ענקית (מרוקאים…) שבאה להתארח בחגים… זה היה הבית הכי גדול שראיתי מימי. סלון אינסופי, שתי קומות ומרתף וחצר שנראתה לי כילדה קטנה כמו אינסוף של ירוק. תרנגולות, כבשים וכלבים התרוצצו שם כאילו אין מחר ואין שוחט בהמשך הרחוב… הכל שם הרגיש כל כך בטוח, תמים ועוטף. נו, היינו ילדים.

והיום אין לי מושג אפילו איפה הבית הזה. בטח בפרץ געגוע אבדוק היכן הוא ואקפוץ לשם. ובדיוק היום נסעתי ברכב ושמעתי פרסומות ברדיו, מבצעים משוגעים… היום נפתח שם מתחם BIG ענק עם כל המותגים המובילים. קרביץ, ארומה, ניצת הדובדבן, קסטרו… נצבט לי הלב לחשוב על המרכז המסחרי הענתיקה של פרדס חנה ואיזו מכה קשה זו תהיה לכל החנוונים, חנויות בגדי הילדים, חנות האפנה המקומית, חנויות הטבע המעטות בסביבה…

בפנטזיה של את עצמי כבחורה עם טיפ טיפה ערכים ואידיאולוגיה, האידיאולוגית שלי אני רוצה לדמיין איך אני עדיין קונה אצל הקטנים. במציאות הדוחקת אני מפחדת שאתפתה לנוחות המפנקת שבה תיק תק נכנסים לכמה חנויות קרובות וגומרים עם זה מהר. כמו להוריד פלסטר… כאחת שממש לא נהנית מהאקט של שופינג על כל סוגיו, ועוד מאז שיש גם תינוקת שפתאום רוצה ידיים… בטח מפתה יהיה להגיע למתחם הזה ולגמור את הקניות בחצי שעה. בום וגמרנו. טוב, אין לי מה לומר לנחמה. רק שנהיה בריאים.

ואם כבר נוסטלגיה וילדות… הנה שיר ילדות שעד היום עושה לי צמרצרים בגוף… בטח גם לאחי הגדול שהוא "גילה" לי את השיר הזה. זוכרים אותו??? בבקשה פול ווליום. ריספקט לשנות השמונים…

הנה הודעות על עניינים פה ושם:

חוג חדש בסטודיו: יוגה לילדים

השבוע זה התחיל… הגיעו כמה ילדים מקסימים ו"עפו" על המורה טאליס… מבטיחים להיות פה גם בשבוע הבא. בואו!!! האימון היוגי מוצג לילדים כחוויה של משחק וסיפור, שיעור דינאמי הכולל גם דמיון מודרך, וטכניקות עיסוי. אופן הלימוד הנו חוויתי, ומנוהל בשילוב מיני עזרים. מתאים לילדי כיתות א'-ד'

ההרשמה בעיצומה… שני סופי שבוע בערבה, שניהם עם יוגה. שניהם שונים לגמרי… באחד שותים מיצים נפלאים, בשני אוכלים מטעמים. מה בא לכם??

29-31/3 סופ"ש יוגה וניקוי מיצים 

בנווה מדבר מיוחד בערבה. סופ"ש של בריאות, תזונה, יוגה, מדיטציות, טבע, ונופש עם זהר צמח וילסון, אביטל סבג ואנכי (תמר עדי). אנו מזמינים אתכם לחוות וללמוד דרכים לניקוי הגוף במרחב של טבע, רוגע… זו הזדמנות להכיר את גופינו וצרכיו ולהוקיר לו תודה על כל מה שהוא עושה עבורנו (שזה המון). שלושה ימים מרעננים ומלטפים באתר נופש עם טבע יחיד במינו מאפשרים לנו לחוות היבטים נוספים של תזונת הגוף והנפש תוך כדי ניקוי הגוף והראש ומילוי המצברים. אתם חייבים להציץ בתמונות של המקום 

רק כדאי להבין איפה נהיה…

19-21/04 סופ"ש יוגה עם תמר עדי

אחרי חג הפסח אני מזמינה אתכם להצטרף אליי לסופ"ש שכולו יוגה, הליכה בטבע, מדיטציה, נשימות, תזונה בריאה, שקט ומנוחה. נתארח בחאן המקסים ביותר בערבה…"ימי מדבר" עם בקתות אדמה מפנקות ואוכל צמחוני עשיר וטעים אשר תבשל עבורנו  אביטל סבג, חברה טובה ובשלנית בחסד. אביטל תדאג לנו לתזונה יוגית, אורגנית, נקייה וקלה. במהלך הסופ"ש ננוח מהיומיומיות ששוחקת את כולנו לפעמים , נאגור כוחות ונקבל הכוונה להמשך הדרך…

ימי שישי ב-13:00 שיעור חדש עם תומר וייס – Integral Yoga

Integral Yoga היא מונח שתבע סְרִי אוּרוּבִינְדוּ, וכשמה כן היא, יוגה שעושה אינטגרציה – שילוב – בין שיטות היוגה המסורתיות השונות.  בשיעורים נלמד ממגוון השיטות שיש ליוגה להציע לנו: אֲסַאנוֹת, וִינִיאָסוֹת, פְרָאנָאיָאמוֹת, מוּדְרוֹת, בָאנְדוֹת, קְרִיוֹת, דְהַרָאנוֹת, דְהִיָאנוֹת, מֲנְטרוֹת, יֲנְטרוֹת, הוֹמָה וקֲאלְפָּה.

שאדו יוגה הינו סגנון תרגול עמוק ומאתגר, ועם זאת אחראי ובטוח, המכין את גופו של המתרגל המודרני לאסאנות הקלאסיות באמצעות סדרות-מבוא דינאמיות, הבונות תנועתיות פיזית ואנרגטית נכונה. הסדרות שואבות מעולם אמנויות הלחימה, המחול של שיווה, וכן האיורוודה ורפואת הסידהה. בסדנה נתרגל אלמנטים מתוך סדרות השאדו, נעבור בין תרגול דינאמי וסטאטי, חזק ומעודן, ונשלב עבודה על נקודות מארמה ומודרות ככלים להעמקת האסאנות, פראניאמה וישיבה דוממת.

24/03 מעגל שירה מקודשת עם אביב אגמי

מזה ארבע שנים, בכל חודש אנו מקיימים אצלנו ערבי שירה מקודשת עם הרכבים ומוסיקאים שונים ומגוונים. שירה מקודשת הנה שירה אשר מבוססת על תפילות משפות ותרבויות שונות: מנטרות בסנסקריט (באהג'נים), פיוטים ותפילות בעברית, שירים בפורטוגזית, שירי Rainbow ושירי דרכים ונדודים שנאספו מכל העולם וממשיכים להתגלגל במעגלים.

31/03 "לצאת מהלחץ" סדנה נוספת של מיכל ירקוני

עקב הצלחת המפגש הקודם והביקוש הרב החלטנו על קיומו של מפגש נוסף. במפגש נחקור באופן חווייתי את האנטומיה והפיזיולוגיה של מנגנון הלחץ בגוף ונלמד כלים פשוטים ויעילים להתמודדות ומניעה. הסדנה תשלב למידה תיאורטית וחקירה חוויתית דרך תרגול תנוחות יוגה, דמיון מודרך, תנועה, נשימה ומגע. הסדנא מיועדת לכולם, גם ללא ניסיון קודם ביוגה.

27-28/04 מכירת קיץ וחורף יד שנייה במושב אביאל

זה עובד נהדר כבר חמש סיבובים במרכז יוגה בת"א ולכן אנו מנסות את ההצלחה גם במושב אביאל, בגינה המקסימה של תמר…אז מה ואיך זה עובד? במהלך השבועות הקרובים תוכלו להביא למרכז בת"א או לבית של תמר את כל הבגדים/ אביזרים נילווים אשר כבר לא בא לכן ללבוש. במכירה תוכלו לרכוש בגדים מקסימים במחירים עוד יותר מקסימים… בין 10 ל 70 ש"ח לפריט. חלק מההכנסות עוברות לתרומה, בכל מכירה אנו תורמות למקום אחר.

12/05 בלוז הסוכר – סוכר בריאות ומצבי רוח עם זהר צמח וילסון

יועץ הבריאות והתזונה זהר צמח וילסון יציג עבורנו גישה תזונתית שונה שאינה באה למחוק לנו את הטעם המתוק שבפה אלא לעשות קצת סדר בעולמנו התזונתי שיצא מאיזון בדורות האחרונים. יחדיו נראה כיצד אפשר לרדת מרכבת ההרים הפיזית והנפשית. אתם מוזמנים לבוא וללמוד אודות הסוכר ועל הקשר שבין אוכל ומצבי רוח בסדנה משעשעת ועשירה בידע שתעורר שינוי בחייכם.

שיעור יוגה עם תמר במושב אביאל

מזה שנה וקצת אני מתגוררת במושב אביאל הקסום והירוק, בין גבעת עדה ובינימינה. אחרי תקופה של קליטה ורגיעה לתוך הירוק של המושב אני פותחת קבוצת תרגול פעם בשבוע, שלישי ב 8:30 בסטודיו הסמוך לביתי. אני מזמינה אתכם לתרגול מהנה ומפרה אשר יעזור לכם לשמור על כוח וגמישות וייתן לכם הפוגה לנשום באמצע השבוע, באמצע היום.

NIA

זה קורה פה אצלנו פעמיים בשבוע. כבר מספיק זמן בכדי שתנסו את זה. זה מזיז, זה מדליק, זה משחרר ועושה כל כך טוב לגוף… שיעור ריקוד זורם וכייפי עם מנחות מקסימות, האחת צרפתייה והשנייה אמריקאית שרק לראות אותן פשוט עושה חשק לזוז… ימים ראשון ורביעי ב 9:30  השיעור נמשך שעה. לפרטים נוספים ותמונות…

הודעות חשובות לתלמידי המרכז:

מתחילת מרץ אביגיל שסטצקי תעביר את השיעור של ימי שלישי 18:00

המלצה לרוכבי האופניים להחנות את האופניים ברחוב בזל ולא מחוץ לסטודיו, היו כמה מקרי גניבה ולא היינו רוצות שיקרה שוב…

בבקשה! אל תכניסו אופניים למשרד. זה מלכלך ואף קורע את הריפוד של הספות, רגע אחרי שריפדנו הכל מחדש בגלל בעיית האופניים במשרד. תודה

ישנן הרבה משרות חדשות פה בצ'אנדרה תמורת תרגול. שלחו מייל להילה וכל הקודם זוכה…

כרטיסי חנייה במחיר מוזל- ניתן להשיג אצלנו כרטיסי חניה לחניון הצמוד לבי"ח אסותא (רחוב ז'בוטינסקי) ב  15 ש"ח לשעתיים וחצי. בהגיעכם לחנייה אנא הצטיידו בכרטיס מראש.

השכרת הסטודיו לפי שעה – אנו מציעים את הסטודיו להשכרה במגוון ימים ושעות כקליניקה או כחלל לסדנאות ולפעילויות שאינן רועשות או מלכלכות מדי. לפרטים צרו עמנו קשר

המלצות של תמר

07/03 מסיבת תחפושות בנביעה

מי שמחפש את מסיבת הפורים הכי פרועה בעיר, הכי קרועה, הכי מטופשת, הכי מחדשת, הכי עתיקה, הכי עמוקה, הכי… נכון כשכותבים מלא פעמים "הכי" פתאם זו נהיית מילה מוזרה כזו? מה זה "הכי", אחי?

בכל אופן… פורים בנביעה, מסיבה של יותר מ-12 שעות, מ-2 אחה"צ עד השעות הקטנות של הלילה, עם סדנאות משחק ותנועה, עם קריאה חתרנית ויצירתית במגילת אסתר, כן גיברותי ורבותי (הטעות במקור), זו מסיבת פורים עם עומק ולימוד של סודות קבליים, ולא פחות עם ריקודים, יצירה, שטות, מוזיקה לפרצוף, וכראוי לפורים, הרבה… יין.

הביאו את הדמויות שבדרך כלל אתם חושפים רק בחלומות הכמוסים – את המלך המפואר, את המן האכזר, את הנסיכה החושנית, את כוכב הטלויזיה שאין לו תוכנית, את הפולניה המרירה, את שודד הים חסר המורא, את הלץ המתקרצץ, את הסטלן המגרבץ – אנחנו מזמינים אתכם למצוא את החופש בתחפושת, ולהביא דמות שבא לכם להיות ליום אחד לחגיגת פורים של אנשים משוחררים.

לפרטים נוספים היכנסו לקישור

קורס מורים ליוגה במכללת רידמן

שמחה לבשר כי בספטמבר יפתח קורס מדריכים (שנה א') ליוגה ברידמן בהנחייתה של רחל וילוז'ני יקירתינו. הקורס הנו ברמה מקצועית ואקדמית גבוהה ומשלב באופן יפה את הרוח והחומר של היוגה. אני אישית הייתי אסיסטנטית של רחל בקורס ומכירה מקרוב את ההוראה שלה וכיום אני מלמדת שם את החלק של הויניאסה והפראניאמה. אני ממליצה לכל הרוצים להעמיק את הדרך שלהם בעולם היוגה להצטרף לחווית למידה מעניינת.

7/3 השינוי מתחיל במטבח!

שלושה מפגשי תזונה מעשית בסיסית במתחם של אביטל סבג בגני צהלה. רוצים להעמיק את חווית הבישול במטבח הצמחוני אורגני, להתחיל מהתחלה ולקבל כלים מעשיים, טיפים קולינאריים, היכרות עם מצרכים , כלים, מכשירים, שילובי מזון ,אפיה, קינוחים ללא גלוטן וסוכר. מבלים, מקשיבים, שואלים, מריחים, יוצרים ואוכלים את אשר יצרנו חגיגת חושים וידע קליל ומאפשר לעשות שינוי במטבח ובאיכות החיים!

כוכב היוגה – סרט תיעודי בהקרנות בסינמטק

כיצד מילים כגון נירוונה, קרמה, גורו, מדיטציה ואום נעשו לחלק בלתי נפרד מהשפה היומיומית שלנו? התשובה מצויה ביוגה, התרגול הרוחני שמתפשט בהאצה בכל העולם. כוכב היוגה מספר סיפור מרתק על המפגש בין התרגול העתיק מהמזרח והאוכלוסיה המערבית הרעבה להתחדשות רוחנית ופיזית. צירוף שהוליד את תנועת הגוף- רוח הגדולה ביותר על כדור הארץ. הסרט שמציג דמויות ססגוניות וצולם במקומות שונים בעולם חוקר את אספקטים השונים של היוגה ואת כוח המשיכה הגדול שלה במערב המחפש משמעות. האם החברה המערבית החומרנית הגיע לנקודת אין מוצא המובילה אותה לכלל הבנה שזהו הזמן להתבונן פנימה על מנת למצוא שלום ושלווה

טריילר

 

אוהבתמר


הצטרפו לצ’אנדרה בפייסבוק
ובאינסטגרם