סדנת באנדות, מעגל שירה, מפגש עם ציפי נגב ואירועי המדבר…

בני האדם עורכים טקסים רוחניים כדי למצוא מקום בטוח שבו יוכלו לתת מנוח לרגשות השמחה או הטראומה המורכבים ביותר, כדי שלא יצטרכו להיסחב אתם עד עד יום מותם ולכרוע תחת נטל משקלם. כולנו צריכים כספות טקסיות כאלה…

אליזבט גילברט/לאכול להתפלל לאהוב

מבחינתי הכספת הטקסית שלנו בכאוס של השבוע, של העיר, של הקיום והיקום שלנו הנה מעגל השירה אשר מתקיים פה כבר שלש שנים באדיקות ואמונה של כל האמנים המיוחדים אשר מגיעים למרחב שלנו.  דרך השירה אנו נותנים מנוח למחשבות/כאבים/טרדות ומוצאים את הסדק הדק הזה דרכו אנו מציצים למה שנכנה הנשמה, הלב, המקום שמעבר לגוף למילים… אז בלי הרבה מילים. פשוט בואו לשיר איתנו. שמעון לב טהור וירון פאר מוזיקאים של נשמה יהודית יתארחו אצלנו ויובילו אותנו בשירי תפילה, פיוטים, מנטרות…בואו בואו…

ובנוסף: אירועים חמים בעיר ומחוץ לה הקשורים ביוגה:

16 לאוקטובר סדנת באנדות ותנועה אלסטית בחלל עם מיטל עובד

מושגים כמו מולה-באנדה ואודיאנה-באנדה מונחים בבסיסו של כל תרגול יוגה-אסאנה, ולמרות זאת כמעט תמיד נשארים עלומים ביותר עבור רבים מאיתנו. בסדנה נלמד להתוודע אל אותו אזור המוגדר כמולה-באנדה באמצעות עבודה חווייתית, אל האזור המוגדר כאודיאנה-באנדה באמצעות עבודת עומק ודיוק ,ונשלב את שניהם לתמיכה בתרגול היוגה-אסאנה וליצירת איכות תנועתית אחרת.

16 באוקטובר מעגל שירת הלב של שמעון לב טהור

שירת הלב הנו מעגל שירה מקודשת הנע בין שירה מדיטטיבית לבין אקסטזה פותחת לבבות, מעגל בו כולם שווים ויושבים ביחד ללא הפרדה של במה וקהל. כולם מוזמנים לשיר ביחד. אין צורך בניסיון קודם.

מחיר כניסה לאירוע: 40 ש"ח.

שבת 16/10/2010 בשעה 20:00

23 לאוקטובר יוגה של המעמקים

סדנא עם ציפי נגב בה נעמיק בחקר נשימה יוגית עמוקה ומלאה – אוג'אי, נקבל חניכה למנטרה הם-סו וישנה אפשרות להישאר לשעה נוספת של התנסות במעגל המכיל מפגש מרפא.
הנשימה היא הכוח המסתורי שהופך אורגניזם דומם לאורגניזם חי היא מזינה, מאזנת, פולטת עודפי ייצור ופועמת חיים.

21-23 לאוקטובר סופ"ש יוגה בערבה עם תמר

למשך סוף שבוע אחד הערבה כולה תלבש יוגה. מתחמי תרגול של מיטב המורים מהזרמים השונים ייפתחו לאורך כל הערבה, מצומת הערבה בצפון ועד קיבוץ איילות בדרום, לאורך כ-200 ק"מ. בתי ספר ומרכזי יוגה רבים, תלמידים ומורים מכל רחבי הארץ יגיעו ויתרגלו יוגה יחדיו. המרחבים הפתוחים של הערבה במזג האוויר המדהים, בעונה הטובה ביותר במדבר, יאפשרו מפגש ייחודי המאפשר תרגול ושקט.

28-30 לאוקטובר ניקוי מיצים באשרם במדבר (שיטים)

סופשבוע של בריאות, תזונה, יוגה, טבע, מדיטציות, ונופש עם זהר צמח וילסון, אביטל סבג, ותמר עדי (צ'אנדרה יוגה) באשרם במדבר (שיטים) נוה מדבר ירוק עם אקלים נוח בחודש אוקטובר (נעים ביום ולא קר מדי בלילה). אנו מזמינים אתכם לחוות וללמוד דרכים לניקוי הגוף במרחב של טבע מדברי, רגוע. זו הזדמנות להכיר את גופינו וצרכיו ולהוקיר לו תודה על כל מה שהוא עושה עבורנו (שזה המון). שלושה ימים מרעננים ומלטפים באתר נופש עם טבע יחיד במינו מאפשרים לנו לחוות היבטים נוספים של תזונת הגוף והנפש תוך כדי ניקוי הגוף והראש ומילוי המצברים.  לפרטים נוספים בקרו בקישור.

חמישי-שישי-שבת, ה-28-30 באוקטובר, 2010. חמישי משעה 14:00 ועד יום שבת בשעה 18:00.

30 לאוקטובר סדנת צלילי מרפא

הסדנא באה לתת מרחב לגוף ולנפש המבקשים שחרור. תוך כדי עבודה מוסיקלית וקולית על הצ'קרות אנו נלמד להכיר את הלב שלנו. בסדנא זו נעסוק בהתרחבות הלב , נפתח את היכולת ללמוד להקשיב לו ולצרכינו המיוחדים. נכיר את השלמות הנמצאת בלב, משם אנו מגיעים אל העולם.

30 לאוקטובר בין השעות 19:00 ל-20:30

אירועים באוקטובר

16/10  סדנת באנדות ותנועה אלסטית בחלל עם מיטל עובד
16/10 מעגל שירת עולם עם שמעון לב טהור
23/10 בלוז הסוכר – סוכר, בריאות, ומצבי רוח הרצאה עם זהר צמח וילסון
23/10 יוגה של המעמקים סדנת חניכה לנשימת יוגה עמוקה עם ציפי נגב
28-30/10 ריטריט ניקוי מיצים באשרם במדבר – עם יועץ הבריאות והתזונה האינטגרטיבית זהר צמח וילסון, שפית הבריאות אביטל סבג, ומורת היוגה תמר עדי ממרכז צ'אנדרה יוגה

הודעות לתלמידי המרכז

הודעות חשובות בעניין הסטודיו:

עקב בעיות ברישום לשיעורים החל מהשבוע הקרוב אנו מבקשות להגיע לשיעורים עם כרטיסייה בתוקף ולהראות אותה לרושמות אשר מקבלות אתכם לשיעור. לא תתאפשר כניסה לשיעור בלי כרטיסייה. תודה על שיתוף הפעולה

תלמיד שלנו מוכר מנוי במחיר אטרקטיבי במיוחד: 30 שיעורים ב-1,000 ש"ח, מוגבל ל-4 חודשים. במזומן בלבד ולמי שיתקשר ראשון…

החל מאוקטובר יונתן יעביר את השיעור של ימי רביעי ב-07:30

נכון שתמיד חלמתם לתרגל בצ'אנדרה יוגה ללא תשלום? נכון. אז התפנו כמה "משרות" של רישום תמורת תרגול, מהר מהר צרו קשר על הילה במשרד כי כל הקודם זוכה…

1. מנקה תמורת תרגול לשישי אחה"צ (בין 13:00 ל 14:00 או בין 15:00 ל 16:00)
2. רושמת תמורת תרגול לשישי ב-16:00
3. מנקה תמורת תרגול לחמישי בלילה
4. רושמת תמורת תרגול לשבת ב-09:15
5. רושמת ליום שלישי בבוקר 09:00
6. עובד/ת בסטנדביי לפתיחה/ ניקיון/ רישום לשיעורים וסדנאות גם בסופ"ש

מחיר כרטיסי החניה בחניון הצמוד לבי"ח אסותא (רחיוב ז'בוטינסקי) עלה ל 15 ש"ח לשעתיים וחצי, אפשר לרכוש כרטיסים אצלנו במרכז!

השכרת הסטודיו לפי שעה: אנו מציעים את הסטודיו להשכרה בימים ראשון שלישי וחמישי עד השעה 11:00, בכל יום מ 13:00-18:00 ובשבתות מ 13:30 ועד הלילה. לפעילויות שאינן רועשות או מלכלכות מדי.

YOGA – The path to holistic health

ספר היוגה הגדול והמקיף מאת  ב.ק.ס איינגר, אחד מהמורים המשפיעים בכל הזמנים. יותר מ 400 עמודים, פירוט של תנוחות יוגה רבות לפרטים קטנים, צילומים צבעוניים מזוויות רבות והמון הסברים על שימוש בעזרים בתרגול. בספר פרקים רבים על איינגר ופועלו, פילוסופיה של היוגה, על תנוחות יוגה שונות והמעלות של כל אחת, תרגול יוגה נגד לחץ, פראנימה ותרגילי נשימה, יוגה תרפיה למצבים בריאותיים שונים ועוד…ספר מעולה למורי יוגה ומתרגלי יוגה אשר רוצים להעמיק את הידע והתרגול שלהם.
מחיר הספר: 200 ₪

ולסיום: המלצות על דברים טובים שקורים מסביב…

בסופ"ש הקרוב אירוע בעיר עם נגיעות של מרחבים:
פסטיבל קולנוע רוחני בסנימטק תל אביב

פסטיבל הקולנוע הרוחני ספיריט מציג סרטים העוסקים בנושאים שנותנים השראה לצמיחה אישית, מקדמים פעילות גלובלית חיובית ויוצרים מודעות לסביבה. הסרטים בז'אנר הקולנוע הרוחני מאירים את האספקטים של חיפוש אחר משמעות ואחר טבע המציאות עצמה. הם מעוררים לשמחה, לאהבה ולחמלה, ויוצרים תחושה של קשר עמוק יותר בין אדם לעצמו ובין אדם ליקום.

הטבה לתלמידי המרכז – שיתוף פעולה עם Fresh Kitchen בזל 37 תל אביב.

ב- fresh kitchen תוכלו להינות מבחירה משכילה של האוכל שלכם, המנות נבנו על ידי תזונאית ודיאטנית קלינית מקצועית, תוך מחשבה על שימור ערכן התזונתי, הויטמינים והמינרלים, בכדי לאפשר לכם להנות מחוויית הבריאות והטריות של ה- fresh.
ב Fresh בחרו עבורכם את חומרי הגלם הטריים ביותר, העשירים בחלבון וסיבים תזונתיים, במנות מאוזנות רוויות טעמים וניחוחות, אשר יעניקו לכם תחושת שובע והנאה. תלמידי המרכז יקבלו 10% הנחה באופן קבוע בהצגת מנוי בתוקף. ובנוסף- כל תלמיד אשר ירכוש מנוי יקבל שייק במתנה – גלויות מבצע מחכות לכם על שולחן המשרד – בואו לקחת!

פסטיבל נומיינד חנוכה – ריקוד יוגה ומדיטציה   09/12/2010 – 11/12/2010

על חוף הים, במקום הכי עמוק בעולם, מתקיים לו בפעם ה-11 הפסטיבל הרוחני הכי מפנק שיש. אם עד היום יוגה ומדיטציה היו לסגפנים, בנומיינד מאמינים שרוחניות לא סותרת פינוק. לגישתם שינה טובה ומקלחת חמה, הם בסיס טוב לתרגול, ומוסיקה ושמחת חיים חשובים אפילו יותר.
האירוע הזה משלב סדנאות עם מיטב המנחים בישראל, עם דגש על ריקוד, יוגה בהנחיית תמר עדי, ומדיטציה אקטיבית. ובל נשכח , זו גם חופשה שטופת שמש עם כל הפינוקים של מלון "צל הרים" – ספא חינם, בריכה, חוף ים פרטי, ואוכל משובח. והפעם אנחנו גם חוגגים את חג החנוכה במסיבה עם D.J יובל דרור

נתראה במרחב ובמדבר…

תמר


הצטרפו לצ’אנדרה בפייסבוק
ובאינסטגרם