תזכורת: סדנת נשימה, הרצאה על סוכר ויוגה לנשים בהריון

קוראות וקוראים יקרים שלום,

בשבת הקרובה תתקיים הסדנה של מיכל ירקוני, כל המעוניינים אנא צרו קשר על מנת להרשם. שבת לאחר מכן הרצאה של זהר צמח וילסון – כל מה שצריך לדעת על סוכר ולא העזנו לשאול..
כמו כן, חדש בסטודיו – שיעורי יוגה לנשים בהריון.

28/05 מרחב לנשימה עם מיכל ירקוני

הנשימה היא החוט המקשר בין כל הזרמים השונים של היוגה ותרגולי גוף-נפש. היא מתרחשת באופן אוטומטי אך גם ניתן לכוון ולנתב אותה בעזרת התודעה. הפנמה גופנית של האנטומיה של הנשימה נותנת כלים לפרימה של דפוסי נשימה משובשים, וויסות של מערכת העצבים והבנה עמוקה, מבפנים, של הקשר בין הנשימה ליציבה, לתנועה ולמיטביות של האדם. המפגש ישלב למידה תיאורטית וחקירה חוויתית דרך תרגול אסאנות, דמיון מודרך, תנועה, נשימה ומגע. מיועד למתרגלים ומורים ליוגה ולמטפלים מתחומים אחרים הבקיאים בשפת היוגה.

04/06 בלוז הסוכר עם זהר צמח וילסון

יועץ הבריאות והתזונה זהר צמח וילסון יציג עבורנו גישה תזונתית שונה שאינה באה למחוק לנו את הטעם המתוק שבפה אלא לעשות קצת סדר בעולמנו התזונתי שיצא מאיזון בדורות האחרונים. יחדיו נראה כיצד אפשר לרדת מרכבת ההרים הפיזית והנפשית. אתם מוזמנים לבוא וללמוד אודות הסוכר ועל הקשר שבין אוכל ומצבי רוח בסדנה משעשעת ועשירה בידע שתעורר שינוי בחייכם.

ימי שלישי 16:15 יוגה לנשים בהריון

תקופת ההיריון מלווה בשינויים פיסיולוגיים, הורמונליים ורגשיים. המודעות לגוף נמצאת בד"כ בשיאה בתקופה זו והאחריות על תפקוד תקין וטוב של הגוף נעשית חשובה ביותר.
היוגה מספקת כלים המאפשרים להאט את הקצב, להתחבר אל עצמינו ולשלוט בתהליכים העוברים על הגוף. תנועה ותרגול גופני ונשימתי חשובים ומסייעים לגוף להתמודד עם השינוי העצום המתחולל בו. התנועה יוצרת אנרגיה המשפרת את תפקוד האיברים הפנימיים, מזרימה את הדם, מחזקת את השרירים והשלד ומשקיטה את הנפש. שיעורי היוגה לנשים בהריון כוללים תנוחות יוגה מותאמות, חיזוק השרירים העמוקים האחראיים לנשיאה תקינה של ההיריון וליציבה טובה, תנוחות לצירים, נשימה מודעת, והכנה ללידה.

שבת שלום,

הילה

 


הצטרפו לצ’אנדרה בפייסבוק
ובאינסטגרם