על סרעפות הגוף עם מיכל ירקוני וטונות תודות על החתונה!!!

קוראים יקרים

בסופ"ש האחרון אוהב ואנכי אמרנו כן ענק לאהבה. אני שמחה ומודה שהצלחתי לנשום עמוק ולהיות כל כולי בתוך טקס ההתקדשות הארוך (שעתיים!!) ולא נשאבתי להתרגשות או לחץ שיכולים בקלות להוציא מפוקוס. הצלחתי להיות אחת עם האחד. 

תודה לכל מי שטרח ובא מכל קצוות הארץ, לבש לבן, צלח את נסיעת השטח המאובקת, נכח, שר, רקד, אכל ונשאר ללון בשטח…
תודה לזמרים שמעון ואור לב טהור, לנגנים אסי רוז ואבשלום טובלי שהמשיכו לשיר עד מוצ"ש.
תודה לרב היחף והמזמר אוהד אזרחי היחיד והמיוחד שהצליח לחבר אותנו למהות הטקס.
תודה לאביטל סבג השפית הרגועה שריחפה שם עם חיוך שליו ושקט ואפילו האכילה את כולם גם בחמין של שבת אחה"צ…
תודה למפיק יורם צור שמזל שהיה שם להנחית את כל הרוח לאדמה ולדאוג שהכל יתוקתק כראוי.
תודה לחברות המופלאות שלי שהרקידו אותי בלי הפסקה, החליפו לי שמלות כאילו מינימום מדונה בהופעה…
התמזל מזלי ויש סביבי טונות אנשים טובים, יצירתיים, איכותיים בריאים ושמחים. את כל השפע הזה הרגשתי חזק בחתונה. בורכתי.

ובחזרה לביזניס, קצת שכחתי אבל יש פה יוגה על הפרק…

במוצ"ש הקרוב תתקיים אצלנו חוויה ייחודית של יוגה עם אחת המורות המקוריות והמיוחדות שיש…

17/09 אנטומיה חוויתית של סרעפות הגוף עם מיכל ירקוני

סרעפות הן מבנים אופקיים בגוף, בדרך כלל רקמת שריר או רקמות חיבור, המפרידות ותומכות במבנה האנכי של הגוף. לכל הסרעפות, תנועתיות דומה של התפרשות ואיסוף, תנועה המסונכרנת עם הנשימה. סדנא זו תתמקד בשלוש סרעפות עיקריות- רצפת האגן, סרעפת הנשימה ותיבת התהודה. המפגש ישלב למידה תיאורטית וחקירה חוויתית דרך תרגול אסאנות, דמיון מודרך, תנועה, נשימה ומגע. מיועד למתרגלים ומורים ליוגה ולמטפלים מתחומים אחרים הבקיאים בשפת היוגה.

ועוד כמה הודעות משמחות:

החל מהיום מתווספים לנו שני שיעורי NIA בימי ראשון ורביעי 09:30-10:30 ושני שיעורי פילאטיס עם אביטל בימי רביעי ושישי 08:00-09:00.

בנוסף: מיכל ירקוני חוזרת אלינו בימי שלישי 09:15

NIA

אין לי מושג ממש מה זה אבל זה קורה פה אצלנו וזה עושה כל כך טוב לגוף… שיעור ריקוד זורם וכייפי עם מנחה מדליקה שפשוט עושה חשק לזוז… השיעור יצא לחופש אך ישוב בגדול בספטמבר, ימים ראשון ורביעי ב9:30  ויימשך שעה. לפרטים נוספים ותמונות…

נפתחה קבוצת יוגה להריוניות – ימי שלישי 16:15

תקופת ההיריון מלווה בשינויים פיסיולוגיים, הורמונליים ורגשיים. המודעות לגוף נמצאת בד"כ בשיאה בתקופה זו והאחריות על תפקוד תקין וטוב של הגוף נעשית חשובה ביותר. היוגה מספקת כלים המאפשרים להאט את הקצב, להתחבר אל עצמינו ולשלוט בתהליכים העוברים על הגוף…

סדרת מפגשי בנושא יוגה פסיכותרפית עם תומר וייס

עקב הצלחת הסדנא הקודמת והביקוש נקיים עוד סדרת מפגשים עם תומר וייס. במפגשים נתרגל ביחד את יסודות היוגה מתוך הסתכלות על התהליך הרוחני כתהליך של ריפוי פצעים נפשיים. נתרגל סגנונות וטכניקות יוגיות שונות המשלבות תנועה לצד סטאטיות, תרגילי נשימה, מדיטציות עם מוזיקה, דגשים ועקרונות טנטרים כגון שימוש בויזואליזציות, בצלילים, עבודה עם אנרגיות וערוצי אנרגיה,לצד התבוננות קשיבות ונוכחות. הזדמנות נדירה למגוון רחב ועשיר שכולו מרחב של ריפוי אמתי – טיפול בכאב של ההיפרדות מטבענו האמתי והחופשי.

24/09 בלוז הסוכר עם זהר צמח וילסון

יועץ הבריאות והתזונה זהר צמח וילסון יציג עבורנו גישה תזונתית שונה שאינה באה למחוק לנו את הטעם המתוק שבפה אלא לעשות קצת סדר בעולמנו התזונתי שיצא מאיזון בדורות האחרונים. יחדיו נראה כיצד אפשר לרדת מרכבת ההרים הפיזית והנפשית. אתם מוזמנים לבוא וללמוד אודות הסוכר ועל הקשר שבין אוכל ומצבי רוח בסדנה משעשעת ועשירה בידע שתעורר שינוי בחייכם.

סופ"ש יוגה ערבה שני מתחיל להתניע…

ישששש!!!!! החברים מהדרום הרימו טלפון השבוע והציעו לי להשתתף בשנית ב"יוגה ערבה" – הפקה מקסימה שעלתה לאוויר לפני שנה והיתה מוצלחת במיוחד. לשמחתי הגדולה הסופ"ש שלי יהיה באותה פינה יפיפיה "ימי מדבר" ביישוב צוקים. בינתיים כנסו לראות תמונות בעמוד הפייסבוק שלי. פרטים מלאים בקרוב

הודעות חשובות לתלמידי המרכז:

1.  מיכל ירקוני חזרה ללמד בימי שלישי ב 9:30 

2. איך יראה השבוע שלנו? תלוי איך נתחיל אותו… יוגה בראשון ב 7:30 בבוקר עם נעה ישראל הנפלאה…

3.  פגישות אבחון דרך תנועה מומלץ למי שרוצה להבין את מאפייני היציבה והתנועה הייחודים לו

4דרושים

1. רושמת לימי שני בערב תמורת תרגול
2. עובד/ת בסטנדביי לפתיחה/ ניקיון/ רישום לשיעורים וסדנאות גם בסופ"ש. לפרטים צרו קשר

5. כרטיסי חנייה במחיר מוזל

ניתן להשיג אצלנו כרטיסי חניה לחניון הצמוד לבי"ח אסותא (רחוב ז'בוטינסקי) ב  15 ש"ח לשעתיים וחצי. בהגיעכם לחנייה אנא הצטיידו בכרטיס מראש.

6. השכרת הסטודיו לפי שעה:

אנו מציעים את הסטודיו להשכרה במגוון ימים ושעות כקליניקה או כחלל לסדנאות ולפעילויות שאינן רועשות או מלכלכות מדי. לפרטים צרו עמנו קשר

המלצות של תמר

מזון ראשוני – קורס תזונה בראש פתוח

כפי שסגנונות יוגה שונים מתאימים לאנשים שונים, כך גם עם התזונה שלנו: אין בנמצא דיאטה אחת המתאימה לכולם. בעזרת תהליך הדרגתי ופשוט, הדרכה בהירה, ופתיחות קבוצתית מאתגרת אך תומכת נשקם הרגלי אכילה ונכיר את פלאי התזונה הטבעית והשפעתה על בריאותנו הגופנית, הנפשית, והרוחנית. תהליך בן עשרה מפגשים עם זהר צמח וילסון. לפרטים המלאים

נומיינד ו Yoga Travels חוגגים עשור להקמתם

ומטיסים אתכם לחגיגה שלא נראתה עד היום. פסטיבל ריקוד מדיטציה, מסיבות וסדנאות עם מיטב המורים ל 5 לילות באי הקסום כרתים. 2 מטוסים, 350 משתתפים ב 3 מתחמים עם חגיגה ענקית במפרץ הכי יפה באי כרתים יוון.

23/11 נביעה מקיימת ערבי היכרות עם מסלולי הלימוד השונים 

נביעה היא בית ספר גבוה אשר הוקם על מנת להנחיל דרך חיים רוחנית, בהשראת מקורות הרוח העבריים, ומתוך מגע ודיאלוג חי עם המציאות.
מטרתו לתת כלים השראה לכל הלומדים והלומדות בו לגלות את הנביעה האישית והאותנטית שבנשמתם. דרכה של נביעה אל הרוח האוניברסאלית היא הדרך העברית – הדרך הנסללת מאז ימי אבותינו, ועל ידינו כיום, כמתנת העם העברי לכל אדם, ולעולם כולו. צוות מורי נביעה מורכב מאנשי רוח ומעשה, מורים, יוצרים ואנשי ניהול, החוקרים את הדרך העברית אל הרוח האוניברסאלית שנים רבות, וצועדים בה, איש איש בתחומו ובסגנונו.

לפרטים נוספים כנסו ללינק.

אוהבתמר


 


הצטרפו לצ’אנדרה בפייסבוק
ובאינסטגרם