תזכורת: מכירת בגדים יד שנייה וסדנת נשימה עם מיכל ירקוני

קוראות וקוראים יקרים שלום,

אנחנו מזכירות כי בשבת הקרובה מתקיים ערב נשים פה בצ'אנדרה עם המון בגדים יפים ואווירה מחזקת של נשיות מתפרצת, כולכן מוזמנות לבוא ולהתנסות, אולי תמצאו את הפריט שיעשה לכן את הקיץ ותתחדשו בתספורת מגניבה מידיה של פרסטו.

כמו כן, בשבת הבאה מיכל ירקוני מעבירה כאן סדנה שתתמקד בנשימה. מומלץ.

21/05 ערב בנות ובגדים

זו הפעם הרביעית שאנו מקיימות את האירוע הגאוני הזה. אספנו ואספנו בגדים של תלמידות שכבר עשו את הסיבוב, מיינו ובחרנו את הדה בסט ובמוצ"ש הקרוב זה יימכר ב 10 ש"ח לפריט. שווה. חלק מההכנסות יתרמו לנשים במצוקת זנות וסמים שלא נדע. נשמח אם תבואו כמו פעם קודמת תהיה פה גם ספרית מדליקה במחיר שווה, וגם יהיה אפשר להביא בגדים ביום האירוע. נתראה.

28/05 מרחב לנשימה עם מיכל ירקוני

הנשימה היא החוט המקשר בין כל הזרמים השונים של היוגה ותרגולי גוף-נפש. היא מתרחשת באופן אוטומטי אך גם ניתן לכוון ולנתב אותה בעזרת התודעה. הפנמה גופנית של האנטומיה של הנשימה נותנת כלים לפרימה של דפוסי נשימה משובשים, וויסות של מערכת העצבים והבנה עמוקה, מבפנים, של הקשר בין הנשימה ליציבה, לתנועה ולמיטביות של האדם. המפגש ישלב למידה תיאורטית וחקירה חוויתית דרך תרגול אסאנות, דמיון מודרך, תנועה, נשימה ומגע. מיועד למתרגלים ומורים ליוגה ולמטפלים מתחומים אחרים הבקיאים בשפת היוגה.

שבת שלום,

הילה ותמר


הצטרפו לצ’אנדרה בפייסבוק
ובאינסטגרם