משהו על מיכל ירקוני, אובי ליפשיץ ויד ימיני וכן גם הזמנה למכירת בגדים ב 10 ש"ח

קוראים יקרים

במוצ"ש האחרון סיימנו עוד תהליך רב משתתפים של ניקוי מיצים ויוגה. הפעם כבר חלק נכנסו לים ולברכה ובטוח כי ביוני כבר נטבול כולנו… משבי ציון עברתי לוייב אחר לגמרי- פסטיבל הסאנביט בחורשתא עם הופעה של ההרכב האפריקאי ומטבוחה פרוג'קט הישראלים. כמו שצפיתי היה משובח, ממליצה בחום להגיע להפקה הבאה ב 18/6 בטבע הנפלא של אזור טבעון.

ופה אצלי בחזית הנשית אני רוצה לספר על שתי מורות נפלאות ויד ימין אחת…

לפני ארבע שנים נחת עב"מ בצ'אנדרה יוגה. עב"מ מקסים וחייכן… מיכל ירקוני הגיעה אליי אחרי שנים של לימודים בארה"ב, היא מלמדת ויניאסה בשיטת BMC הייחודית. היא הביאה איתה להוראת היוגה בצ'אנדרה ובארץ רוח חדשה בצורת שפה, תנועה וחיוך. בהתחלה לא ידענו איך לאכול את השיטה והמורה אבל בהמשך כולם התאהבו קשות והיום כבר לא יכולים בלי. חובה לכל מתרגל יוגה לחוות לפחות שיעור אחד עם מיכל, לנוע ככוכב ים מתוך המערכות הפנימיות. בחודש הקרוב תתקיים סדנה בנושא חקירת האנטומיה של הנשימה בהנחייתה ובמסורת הקיץ אנחנו עורכות פה מפגשי אנטומיה במהלך יולי בנושא חקירה תנועתית…

כמו כן אני רוצה לספר על אובי ליפשיץ, מורה וחברה אשר כמו יין טוב רק משתבחת עם השנים. לפני שנתיים סיימתי את קורס המורים בהנחייתה. הקורס היה לי מאתגר מבחינה פיזית ולקחתי ממנו הרבה תובנות להמשך דרכי כמורה. המורים אשר אובי אירחה להעשרה היו מהטובים ביותר בתחומם וכיאה לאובי כל התכנים בקורס היו מושקעים. אני ממליצה לאלו אשר מחפשים העמקה בתרגול להכיר את אובי, והנה מילותיה:

הגוף בתוכו אנו חיים צובר ברקמותיו את ההתנסויות הרגעיות היומיומיות כרישומים גלויים ונסתרים ואם נביט בו היטב נוכל לקרוא בו את כל מה שנרצה ונהיה מוכנים לראות. אנחנו מתחילים בגופנו ומסתיימים שם. חיינו הפנימיים ביותר, רגשותינו ותחושותינו מקבלים את צורתם במילים והמילים גם הן חלק מגופנו – מהמוח החושב.

ומחר יד ימיני חוגגת 30 אביבים יפים… הילה שפירא המהממת שמנהלת פה ביד רמה וחזקה את כל ענייני צ'אנדרה. מאחלת לה את ההכי טוב שיש כי היא ההכי טוב שיש. מזל טוב.

ועוד אירועים מגניבים באוויר:

פעם רביעית שנקיים מכירה שווה של בגדים ב 10 ש"ח… נשמח אם תביאו לנו בגדים שאין בהם צורך והכי נשמח אם תבואו לקנות, חלק מההכנסות עובר לתרומה

21/05 ערב בנות ובגדים

ניקיונות פסח חלפו עברו ושוב נשארת לך עם שקיות של בגדים שכבר מאסת בהם, יש לנו פתרון יצירתי שידרבן אותך להיפטר מבגדים שכבר עשו את הסיבוב שלהם אצלך…

28/05 מרחב לנשימה עם מיכל ירקוני

הנשימה היא החוט המקשר בין כל הזרמים השונים של היוגה ותרגולי גוף-נפש. היא מתרחשת באופן אוטומטי אך גם ניתן לכוון ולנתב אותה בעזרת התודעה. הפנמה גופנית של האנטומיה של הנשימה נותנת כלים לפרימה של דפוסי נשימה משובשים, וויסות של מערכת העצבים והבנה עמוקה, מבפנים, של הקשר בין הנשימה ליציבה, לתנועה ולמיטביות של האדם. המפגש ישלב למידה תיאורטית וחקירה חוויתית דרך תרגול אסאנות, דמיון מודרך, תנועה, נשימה ומגע. מיועד למתרגלים ומורים ליוגה ולמטפלים מתחומים אחרים הבקיאים בשפת היוגה.

14/06 מעגל שירה מקודשת עם ויסמאי

קול האור הוא מעגל שירה מקודשת, המאחד קולות רבים לקול אחד, פותח את הלב ומאפשר חוויית שותפות והתרוממות. השירה נובעת מתוך התכוונות ליבנו אל המקום הפנימי בנו, בו קיימת תמיד ידיעת האחד. במהלך הערב, השירה תחבר אותנו פנימה אל עצמינו ובו-זמנית החוצה אל המעגל- כך מתמוססת תחושת הנפרדות מהעולם, ונוצרת חוויית אחדות.

16-18/06 יוגה וניקוי מיצים בשבי ציון עם זהר צמח וילסון, אביטל סבג ותמר עדי

אנו מזמינים אתכם לחוות וללמוד דרכים לניקוי הגוף במרחב פסטורלי של ים וטבע. זו הזדמנות להכיר את גופינו וצרכיו ולהוקיר לו תודה על כל מה שהוא עושה עבורנו (שזה המון). שלושה ימים מרעננים ומלטפים באתר נופש עם טבע יחיד במינו מאפשרים לנו לחוות היבטים נוספים של תזונת הגוף והנפש תוך כדי ניקוי הגוף והראש ומילוי המצברים.

11/06 מדיטציית ויפסאנה מבית  "תובנה" עם רני עובדיה

מדיטציית תובנה (ויפאסנה) היא שיטה בת 2500 שנה של התבוננות ישירה ופשוטה בתהליכי גוף-נפש באמצעות תשומת לב מלאה ורגועה. מדיטציית תובנה מסייעת לנו להשתחרר מדפוסי חשיבה גורמי סבל ולפגוש באופן שלם יותר מצבים של עונג וכאב, עצבות ושמחה, פחד ותקווה המגיעים עם זרם החיים. כשאנו מתחברים לבהירות ולשקט הטבעיים שבעומקנו, חיינו מתברכים בנוכחות בריאה מיטיבה ויציבה בנסיבות חיים משתנות.

4,11,18,25/07 אני בתנועה משמע אני קיים עם מיכל ירקוני

תנועה היא הדרך הראשונית בה אנו לומדים על קיומנו ועל העולם ומהווה בסיס לתהליכי הלמידה וההתפתחות בכל הרבדים של הגוף-נפש. תנועת הגוף מתפתחת באופן אורגני בתבניות או ארגונים המכוונים לאפשר תנועה זורמת וחסרת מאמץ.
בסדרת הסדנאות נחקור את שלבי התפתחות התנועה בגוף וכיצד הם מהווים בסיס ותמיכה לתרגולים גופניים (יוגה, מחול, אמנויות לחימה) ולטיפולים המשלבים עבודת גוף-נפש. הסדנאות ישלבו למידה תיאורטית וחקירה חוויתית דרך דמיון מודרך, תנועה, נשימה ומגע.

אירועים במאי

21/05 ערב בנות ובגדים
28/05 מרחב לנשימה עם מיכל ירקוני

אירועים ביוני

14/06 מעגל שירה מקודשת עם ויסמאי
16-18/06 ניקוי מיצים עם זהר צמח וילסון, אביטל סבג ותמר עדי
11/06 מדיטציית ויפסאנה מבית "תובנה" עם רני עובדיה

אירועים ביולי

4,11,18,25/07 אני בתנועה משמע אני קיים עם מיכל ירקוני

הודעות חשובות לתלמידי המרכז:

1. ברצוני לשתף ולהעזר בכם הקוראים.

הוזמנתי לקחת חלק בהפקה של סרט דקומנטרי על אנשים עם קשר מסויים לנושאים הבאים. הסרט יהיה דקו אך עם נגיעות של אמנות. נושאי הסרט אשר יוקרן בכמה פרקים יהיו:

מושלם-פגום  (כגון יופי/כיעור, ספורטיביות/נכות בריאות/מחלה)
צפוף – מבודד (צפיפות דיור/התבודדות)
גבוה-נמוך (תרבות אליטיסטית מול עממית)
מלאכותי-טבעי

אם אתם מכירים או אתם בעצמכם נשמח לשמוע את הסיפור, כל עזרה תתקבל בברכה. שלחו לי מייל חוזר

תודה תמר

2שיעור חדש חדש. ימי שני ב-09:00 עם אדם הראל

3לבקשת הקהל שיעורי השבת עם יונתן ואדם יוקדמו לשעה 16:00

4. שיעור הבוקר ביום ראשון הועבר לשעה 07:30 עם נעה ישראל

5. כנסו לחנות שלנו לראות רעיונות למתנות החג

6.  פגישות אבחון דרך תנועה
מומלץ לכל מי שרוצה להבין את מאפייני היציבה והתנועה הייחודים לו לקבוע מפגש שכזה עם אוהד.

7. דרושים

1. מנקה לימי רביעי לילה תמורת תרגול
2. עובד/ת בסטנדביי לפתיחה/ ניקיון/ רישום לשיעורים וסדנאות גם בסופ"ש

לפרטים צרו קשר

8. כרטיסי חנייה במחיר מוזל

ניתן להשיג אצלנו כרטיסי חניה לחניון הצמוד לבי"ח אסותא (רחוב ז'בוטינסקי) ב  15 ש"ח לשעתיים וחצי. בהגיעכם לחנייה אנא הצטיידו בכרטיס מראש.

9. השכרת הסטודיו לפי שעה:

אנו מציעים את הסטודיו להשכרה במגוון ימים ושעות כקליניקה או כחלל לסדנאות ולפעילויות שאינן רועשות או מלכלכות מדי. לפרטים צרו עמנו קשר

המלצות של תמר

יום שבת sunbeat 2011

כבר שנים שאני רוקדת באירועים המושקעים והמיוחדים של גיל קרניאל, מפיק בחסד שדואג שלא נשתעמם ומביא אלינו את המוסיקה הכי שווה, מיוחדת וצבעונית. אז אחרי שי בן צור והרג'אסטן ג'יפסיס ההפקה הבאה של מוסיקת עולם תתרחש שוב ב 18/6 אני בטוח אהיה שם… פסטיבל מוזיקה בינלאומי בשלושה חלקים, בואו לרקוד באוויר הפתוח באירוע ראשון מסוגו. הארוע יתקיים בחורשתא, סמוך לטבעון. לצפייה בקליפים, עדכונים על האירוע והאומנים ורכישת כרטיסים.

 

 

26-27/05 כנס אוכלים בריא השלישי

הכנס  הגדול לתזונה ובישול בריא היחיד מסוגו בישראל יתקיים בתיאטרון גבעתיים. השנה הכנס יארך יומיים – יומיים של הרצאות בנושא תזונה בריאה, סדנאות בישול בריא, דוכני מכירה רבים, מסעדת בריאות והפתעות נוספות.

 

ספר חובה לכל שוחר בריאות ואיכות חיים, ועדיין זו מתנה נהדרת לחג גם לחג הבא… אני כבר קניתי איזה 20 עותקים לאהובים שלי.

20-21/05 פסטיבל האש – סדנאות טבע וטיולים

נתכנס יחד מאות אנשים לזמן איכות אישי וקבוצתי. יצרנו עבורכם נופשון המשלב תוכן מעשיר, טיולים, מסיבות, סדנאות גוף ונפש עם מיטב המנחים בישראל, ארוחות בריאות, להתחבר לחוכמת הטבע והפשטות של פעם, יומיים בטבע הפראי בתוך המדבר האין סופי. לשבת מסביב למדורה ולשיר שירים ישראליים, אין יותר טוב מזה. והפעם תלמד שם מטעמנו רחל וילוז'ני. מורה בחסד ואהובה.

לתשלום לחצו כאן

 

אוהבתמר


 


הצטרפו לצ’אנדרה בפייסבוק
ובאינסטגרם