תזכורת: יום פתוח עם אובי ליפשיץ וסדנאות קיץ עם מיכל ירקוני

בשבת 25/06 יתקיים אצלנו  יום פתוח לקורס מורים עם אובי ליפשיץ לאלו אשר רוצים להעמיק את החוויה בעולם היוגה ומתעניינים בלימודי הוראה.

בספטמבר 2011 ייפתח בצ'אנדרה קורס מורים ל"ויניאסה יוגה" בהנחיית אובי ליפשיץ אשר תעביר את התוכן המעשי ומורים נוספים אשר ינחו את החלקים התיאורטיים. אנו פותחות יום זה לכל המעוניינים להצטרף לקורס. במסגרת יום זה יהיה ניתן להכיר את אובי, לתרגל עמה ולשאול שאלות לגבי התכנים של הקורס. הקורס מיועד למעוניינים ללמד יוגה ולאלו הרוצים להעמיק את האימון וההבנה שלהם ביוגה.

במהלך יולי יתקיימו אצלנו סדנאות תנועה עם מיכל ירקוני. רגע לפני שמיכל היקרה עוברת לבית חדש ורחוק מאיתנו, הזדמנות ללמוד ממנה עוד… אני בתנועה משמע אני קיים

תנועה היא הדרך הראשונית בה אנו לומדים על קיומנו ועל העולם ומהווה בסיס לתהליכי הלמידה וההתפתחות בכל הרבדים של הגוף-נפש. תנועת הגוף מתפתחת באופן אורגני בתבניות או ארגונים המכוונים לאפשר תנועה זורמת וחסרת מאמץ.
בסדרת הסדנאות נחקור את שלבי התפתחות התנועה בגוף וכיצד הם מהווים בסיס ותמיכה לתרגולים גופניים (יוגה, מחול, אמנויות לחימה) ולטיפולים המשלבים עבודת גוף-נפש. הסדנאות ישלבו למידה תיאורטית וחקירה חוויתית דרך דמיון מודרך, תנועה, נשימה ומגע.

שבת שלום,

הילה ותמר


הצטרפו לצ’אנדרה בפייסבוק
ובאינסטגרם