טלי להט

בשנת 2006 פגשתי ביוגה לגמרי במקרה במהלך טיול בהודו והיתה זו אהבה מתרגול ראשון. היוגה תפסה אותי כל כך חזק כך ששיניתי לגמרי את מסלול הטיול כדי שאוכל להעמיק בתרגול עם המורה שלי- בומה צ'איטניה.  כשחזרתי לארץ תרגלתי במרכז לשיבננדה ודנטה ולאחר מכן במרכז אחר במרכז העיר בו נחשפתי למגוון סגנונות ומורים נפלאים וטובים.

4מאז, ובעיקר היום, התרגול מהווה לי עוגן בחיי ומהווה לי תמיכה בכל שלבי החיים, נחמה ו"אי של שפיות" בכל אתגר שבדרך. אנו חיים בעולם מהיר כל כך, נשטפים ללא הרף בגלי אינפורמציה שמגיעים מבחוץ וחלקם הגדול תפל וחסר משמעות. התרגלנו לכך שטוב יותר משמעו גם "קשוח יותר, מהר יותר, חזק יותר". האמנם?

אני מאמינה בכל ליבי שאימון היוגה הוא הזמנה יקרה מפז לאינטימיות והתקרבות מחודשת בחיים האלו, הזדמנות חשובה כל כך להקשיב ולהתנהל מתוך חקירה כנה של החוויה ושל המקום בו אנו נמצאים. כל מי שנחשף ליוגה רצוי שידע שהיוגה היא תרגול שאורכו חיים שלמים, ויתרונות ופירות התרגול מגיעים מתוך התמדה, טיפוח וסבלנות. בתרגולי הויניאסה שלי אני מדגישה תנועה איכותית תוך מיקוד תשומת לב ונשימה מודעת.

עם כל האחריות שבהוראה, אני מודה על הזכות הענקית באפשרות להעביר מעט מהמסורת המופלאה של התרגול הלאה. צפו לאתגרים פיזיים ומנטאליים תוך כדי תנועה…

אני אמא של אסף ויובל ובת זוג לעובדי, הם הלב שלי…..                                    בעלת תואר שני בחינוך לפעילות גופנית ובריאות (M.ED), מורה לחינוך גופני כבר כמעט עשור ומלמדת כיום בתיכון עירוני ה' בתל אביב.

הוסמכתי כמורה ליוגה בקורס דו-שנתי של ראם הראובני וכמורה ליוגה לנשים בהריון ולאחר לידה אצל עינב פאיט.   כיום אני גאה מאד להיות תלמידה בשנה השניה ובמחזור הראשון בקורס ההסמכה התלת שנתי ליוגה-תרפיה-גוף-תבונה של מורותיי הנפלאות מיכל ירקוני ורייצ'ל קרנצמן הקורס היחיד בארץ המוכר על ידי הארגון הבינלאומי למטפלים ביוגה (IAYT).

טלי מלמדת ויניאסה בימי שני ב 7:00, רביעי ב 20:15, חמישי ב 17:00 ושבת ב 17:40.                                    


הצטרפו לצ’אנדרה בפייסבוק
ובאינסטגרם